Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

ВШАНУВАННЯ ПАМЯТІ НОВИХ УКРАЇНСЬКИХ ГЕРОЇВ


5
Рейтинг
5


Голосов "за"
5

Голосов "против"
0

Третій день закінчення боїв на Хрещатику...

ВШАНУВАННЯ ПАМЯТІ НОВИХ УКРАЇНСЬКИХ ГЕРОЇВ
ВШАНУВАННЯ ПАМЯТІ НОВИХ УКРАЇНСЬКИХ ГЕРОЇВ

У цій невеличкій статі я як автор намагаюсь донести до тих читачів сайту "Хайвей" які не можуть з тих чи інших важливих для них причин побувати у ці дні в місті Києві і особисто зануритись у революційний вир подій.А як раз, на Хрещатику, площі Незалежності та Європейській площі відбуваються урочисті але сумні події з вшанування загиблих українських патріотів, які ціною свого життя зупинили встановлення в вільній з серпня 1991 року нашій Україні нового в Європі диктаторського режиму.Пройде якийсь час і спочатку політики, потім юристи, а вже потім і історики все нам докладно розвідають та оцінять.

І напишуть багато-багато книжок та захистять чимало наукових праць...

Але це буде потім.

А я хочу зараз запропонувати своєму читачу, який відкрив цю статтю, просто дивлячись на фото як би, подумки побувати на місцях боїв та побачивши фото нових українських героїв, які вчинили історичний подвиг, не відступивши з революційних барикад, чим забезпечили усім громадянам України (як показав наступний розвиток подій) мирний і демократичний шлях розвиту свого життя і побуту.

А тепер просто переглянемо авторські фото...Слава Героям!

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua