Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
0
Рейтинг
0


Голосов "за"
3

Голосов "против"
3

Депутатам партії "Батьківщина": Приберіть здоровенні обличчя Тимошенко з нашої Йолки!

Ігор Бурдяк | 15.12.2013 00:03
Величезні портрети на "Йолці" та біля сцени дратують значну частину майданівців, закривають істинно-народні знамена з різних куточків України та негативно впливають на бажання долучитися до Майдану багатьох нейтральних українців! (Петиція)
Комментарии
Никита   | 15.12.2013 00:36
Підписав, дякую за інформацію
І зауважте: ще одне підтвердження того, що Тимошенко погубили її прихильники (не вона ж сама туди свої портрети повісила)
  | 15.12.2013 01:46
Не понял, так це ж була головна вимога ЄС до України, якою нам морочила апазиція голову останні півроку! Що вам тепер надоїло? Так домагайтеся всім майданом – Йулі волю! Регіонали були 200разів праві, коли говорили, що ця Йуля на волі нашим ТЯК потрібна як діра в мості! Вже самі замовкли, і головна її ЄСівська лоббістка. пані баронеса Єштон теж її здала з бебехами! От такі "борці" ви всі є!
Ігор Бурдяк   | 15.12.2013 05:31
Никита:
Підписав, дякую за інформацію
І зауважте: ще одне підтвердження того, що Тимошенко погубили її прихильники (не вона ж сама туди свої портрети повісила)
Нічого особливого. Та справді є тут деякий несмак, тому величезні портрети краще прибрати.
І тим більше, що є такі євромайданівці, яких це дратує, і відповідно роз"єднує людей.
Та персона "зека" переборює і це роз"єднання.
Ігор Бурдяк   | 19.12.2013 09:04
Коментар до останнього блогу Елліни Шнурко-Табакової:

Navuhogorlonosor _ 19.12.2013 03:12
IP: 213.110.136.--
Когда я впервые увидел огромный банер Юли, прилепленный поверх флагов, привезенных людьми со всех концов Украины, я подумал, что это сделал либо дурак, либо провокатор. Последнее более вероятно. Координаторам нужно было немедленно вмешаться и не допустить этой глупости. В результате провокация удалась – нашлись люди, готовые ответить глупостью на глупость, то бишь демонстративно содрать банер. Можно было просто заклеить его (постепенно!) флагами и плакатами.


НМД Navuhogorlonosor таки має рацію.
Никита   | 19.12.2013 16:47
Ігор Бурдяк:
Гарний комент, зважена думка. Якщо вже повісили – мусимо терпіти (
Ігор Бурдяк   | 19.12.2013 17:02
Никита:
Можна й не терпіти, – воювати петиціями на втіху владі.
Никита   | 19.12.2013 17:20
Ігор Бурдяк:
На втіху владі є дещо інше: закономірний і невідворотній тепер спротив у певної частини людей проти цих портретів – спротив, який автоматично переноситься і на БЮТ, і на саму Тимошенко. Ну, втім, ще раз скажу: ніхто не зробив більше для знищення рейтингу Тимошенко, ніж її прихильники, іміджмейкери і політтехнологи. І продовжують робити, ось біда.
Ігор Бурдяк   | 19.12.2013 18:06
Никита:
Закономірний – якщо мати на увазі "закон війни".
Никита   | 19.12.2013 18:36
Ігор Бурдяк:
Закономірний треба мати на увазі такий, що невідворотньо і закономірно виникає, якщо людям намагаються щось нав"язувати проти їхньої волі
Ігор Бурдяк   | 19.12.2013 19:13
Никита:
Navuhogorlonosor: "это сделал либо дурак, либо провокатор".
Якщо мова про провокатора, то з Вами можна погодитися: зумисно проти волі певної категорії людей.
"Дурак", можливо, міркував так: Тимошенко, лідер опозиції, за гратами, визнана ЄС політично переслідуваною. Її портрет на Йолці буде символізувати протест проти переслідувань за політичними мотивами усіх, кого це стосується в Україні.
Тобто, "Дурак", можливо, і не намагався щось нав"язувати проти волі соратників по боротьбі з режимом.
Никита   | 19.12.2013 19:48
Ігор Бурдяк:
На те він і дурак, щоб не розуміти і не усвідомлювати, що серед соратників досить багато таких, які не сприймають Тимошенко.
Для дураків взагалі дуже типово видавати бажане за дійсне, відкидаючи при цьому реальну дійсність
Ігор Бурдяк   | 19.12.2013 20:08
Никита:
Отже, Navuhogorlonosor таки має рацію: "Можно было просто заклеить его (постепенно!) флагами и плакатами", бо навіщо піддаватися на провокації?

Спостерігаючи за опозиційною "трійцею", можна сказати, що і Тягнибоку з Кличком незручно з тими, хто гукає "Юлі волю!". Та й Кличку незручно поряд з Тягнибоком, якого звинувачують у фашизмі і антисемітизмі.
Проте вони усе це терплять.
Никита   | 19.12.2013 20:13
Ігор Бурдяк:
Але враження таке, що Кличко вже перестає терпіти. Останні його заяви саме від нього, а не від трійці. Захід підтримує також його.
Віталя, вперед!
Ігор Бурдяк   | 20.12.2013 08:05
Никита:

https://maidanua.org/2013/12/vidkryte-zvernennya-do-vitaliya-klychka/

Підтримуєте це звернення?
Никита   | 20.12.2013 11:46
Ігор Бурдяк:
Думаю. що це утопія. Так само, як утопічними є заклики Тимошенко про
негайне мирне усунення Януковича від влади конституційним шляхом на основі волі народу... проведення негайних, дострокових виборів Президента України
http://www.pravda.com.ua/columns/2013/12/18/7007569/
Кличко з його "Ударом" ще заслабкі для цього.
Якщо хтось і спроможний усунити наразі Януковича – це Клюєв і той, хто за ним стоїть (Путін). Але Янукович отримав поки що від них відстрочку, принаймні до виборів-2015