Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Беркут   домовленість   Кличко   братва   Палатний   демонстрація конфлікту   окозамилювання

Революція по домовленості: Кличко інсценує конфлікт з "Беркутом"


-5
Рейтинг
-5


Голосов "за"
4

Голосов "против"
9

Шикарне відео, розміщене на "Ютубі", де Клички разом з Палатним тихенько домовляються з "Беркутом", що "ми трошки поштовхаємось для показухи, а потім розійдемось", вже набрало понад дві сотні тисяч переглядів.

Революція по домовленості: Кличко інсценує конфлікт з ''Беркутом''
Символічно, що відзняли цей показушний "договорняк" представники німецького телеканалу Німеччини, яка вважається основним лобістом боксера, що має посвідку на проживання в цій країні.

Перегляд відео яскраво свідчить про те, що уся Європа введена в оману Кличком, який інсценував нібито конфлікт з "Беркутом". Як наслідок, усі заяви і виступи європолітиків ґрунтуються на тій же інсинуації та їй подібних, де нібито бійки з Беркутом – продуманий наперед піар-хід.

На відео видно, як Палатний у кращих традиціях жанру 90х, у стилі бандитської "мурки" розкидає дешеві "понти" та домовляється з "мєнтами" за "братву". Але вражає не це, а цинізм. З одного боку Кличко закликає всіх йти на барикади та повалювати владу, навіть розучивши речівку "Героям Слава!", а з іншого – відкрито розповідає, що ми "тихенько поштовхаємся" для камер, а потім розійдемось.

Пане Віталіє! Ви вже визначтеся, будь-ласка. Якщо для вас Майдан є елементом дешевої показухи, як і "Героям Слава!", то відкрито заявіть про це! Бо з одного боку ви претендуєте на статус "лідера революції", яку роблять націоналісти, а з іншого в ефірі "Інтеру" ви розповідаєте, що націоналізм – це не ваше! А що ж ваше? Фірташ, від якого ви якось невпевнено відхрещуєтусь?! Який через вас вже в черговий раз хоче тихенько приватизувати Майдан та зняти з нього чергові "сливки"?!

І якщо націоналізм – це не ваше, то на що ви взагалі розраховуєте в 2015 році. На яку електоральну підтримку? Може Донбасу? Тоді ваше місце не на Майдані, а на мітингу в Маріїнському парку!!!

Альона Кринична, "Политическая Украина"

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua