Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
7
Рейтинг
7


Голосов "за"
8

Голосов "против"
1

Комментарии
Никита   | 30.11.2013 11:19
Українська Гельсінська спілка з прав людини готова допомогти постраждалим, для цього просимо залишити ім'я та мейл людини в приватному повідомленні у нас на фейсбук сторінці Ugspl.

Рекомендації для тих, хто постраждав від розгону Євромадану

http://helsinki.org.ua/index.php?id=1385798233
Ігор Бурдяк   | 30.11.2013 11:24
Никита:
Ігор Бурдяк:
"Банду геть!" – найактуальніше гасло опозиції.
Погоджуюсь. Наразі – тільки так.
Дай Боже тільки, щоб знайшовся справжній Лідер опозиції, спроможний здійснити це.
Як на мене, найбільш вдала кандидатура – Петро Порошенко.
Никита   | 30.11.2013 11:55
Ігор Бурдяк:
Посміхнуло)
Ігор Бурдяк   | 30.11.2013 12:00
Никита:
Ігор Бурдяк:
Посміхнуло)
Ну, обгрунтуйте свій посміх.
Никита   | 30.11.2013 12:12
Ігор Бурдяк:
Та просто смішне словосполучення: Лідер (з великої букви) нації Порошенко
  | 30.11.2013 12:30
Никита:
Маєте щастя, що не живете у США, бо вже давно за такий натяк, як оце Ви подали, що укранців розганяли неукранці вже сиділи би за розпалювання міжнаціонально ненависті. Це приблизно якби хто написав, що демонстрацію білих "захопи Уолстріт" проводи самі чорношкірі поліцейські.:-) Дістали би Ви, пан нікіта, по саме нікуди:-)
  | 30.11.2013 12:32
Ігор Бурдяк:
Никита:
Ігор Бурдяк:
"Банду геть!" – найактуальніше гасло опозиції.
Погоджуюсь. Наразі – тільки так.
Дай Боже тільки, щоб знайшовся справжній Лідер опозиції, спроможний здійснити це.
Як на мене, найбільш вдала кандидатура – Петро Порошенко.
Ну я бачу у вас разброд і шатаніє:-) і це тоді, коли вже всі прокукурікали про єдиного кандидата від опозиці? Камо грядеше, пане Бурдяк?
Ігор Бурдяк   | 30.11.2013 12:40
Никита:
Ігор Бурдяк:
Та просто смішне словосполучення: Лідер (з великої букви) нації Порошенко
Ну, "Лідер (з великої букви) " це Ви так написали. Воно мені не сподобалося, та я його коригувати не став. Нехай буде, наприклад, голова ради Майдану, якось так. А справжній Лідер, можливо, виявиться в процесі дій.
Ігор Бурдяк   | 30.11.2013 13:13
Запозичив у Vlad Ossolinsky:

СПЕЦІАЛЬНО ПА РУССКІ:

"СЕГОДНЯ ПАДОНКАМИ СТАЛИ ВСЕ ТЕ, КТО ВЫБИРАЛ ЗЕКА В ПРЕЗИДЕНТЫ!!! ВЫ СВОИМИ ГОЛОСАМИ УМЫЛИ СТРАНУ КРОВЬЮ ДЕТЕЙ!!!"


Здається, все стає на свої місця. Пора створювати антифашистський фронт.
Ігор Бурдяк   | 30.11.2013 13:58
Львівський "Беркут" відмовився виконувати накази центру (Києва).

Про це повідомляють активісти із львівського євромайдану на сторінці Євромайдан у Facebook.
  | 30.11.2013 14:58
Ігор Бурдяк:
Запозичив у Vlad Ossolinsky:

СПЕЦІАЛЬНО ПА РУССКІ:

"СЕГОДНЯ ПАДОНКАМИ СТАЛИ ВСЕ ТЕ, КТО ВЫБИРАЛ ЗЕКА В ПРЕЗИДЕНТЫ!!! ВЫ СВОИМИ ГОЛОСАМИ УМЫЛИ СТРАНУ КРОВЬЮ ДЕТЕЙ!!!"


Здається, все стає на свої місця. Пора створювати антифашистський фронт.
А хто такий цей Оссолінський, чи це часом не його памяттю колись називали бібліотеку Стефаника у Львові? тоді чому він па-ррусскі, а не по-польському?
  | 30.11.2013 15:10
Ігор Бурдяк:
Львівський "Беркут" відмовився виконувати накази центру (Києва).

Про це повідомляють активісти із львівського євромайдану на сторінці Євромайдан у Facebook.
Я тепер зрозумів, що Ви тут на НП і є той Абрам, який напєває з чужого голосу. Ну скажіть-но мені, ну як "активіст з майдану" може знати, що беркут "відмовився"? Це те саме, що активісти з київського майдану кричали, що "міліція з народом"! Ясно що з народом
Никита   | 30.11.2013 15:22
Ігор Бурдяк:
у Росії грошей нема.
А ось Вам і конкретика з цього питання:
За відмову від євроінтеграції Росія запропонувала Україні реструктуризувати старі борги.
За даними джерел, розмір компенсації становить 15 млрд доларів, причому лише третину цієї суми російські банки готові видати в якості кредитів.


http://dt.ua/ECONOMICS/za-vidmovu-vid-yevrointegraciyi-rosiya-zaproponuvala-ukrayini-restrukturizuvati-stari-borgi-132926_.html
Ігор Бурдяк   | 30.11.2013 15:46
Никита:
Включив Шустер live у запису. Цікавий діалог веде наш віце-прем'єр з послом Польщі: поляк українською мовою говорить, Вілкул російською.
  | 30.11.2013 15:59
Ігор Бурдяк:
Дивно, що Вас не зацікавило, що Кличко останнім часом все частіше говорить російською. Теж ганьба, як і з тим молдаваном. Погоджуюсь.