Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Тимошенко   Луценко   політична симпатія   листи   закоханість

Невиправдана любов Юлії Тимошенко


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
3

Голосов "против"
3

Вам ніколи не здавалося, що Тимошенко якось нерівно дихає убік Юри Луценка? Раніше подібні думки проносились, але не звертала на них особливої уваги.

 Невиправдана любов Юлії Тимошенко
Хіба Луценко може сподобатись такій авторитарній жінці? Виходить, що може.

Вчора нарешті заглянула на той скандальний сайт "Жужалікс". Особливо нового там нічого не знайшла, але стало більш зрозуміло, куди вітер дме. Листи Тимошенко, мабуть, єдиний розділ на сайті, який варто прочитати.

Було цікаво дізнатись, що Тимошенко велику кількість листів пише Луценку і про Луценка. Зі звільненням його вітає, інформацію йому здає, довіряє більше, ніж рідній мамі, навіть на бігбордах хоче бути лише разом з ним."Если не будет Юры, убирайте меня полностью!" – таке може сказати лише закохана жінка.

Але судячи з листа, який Луценко написав Тимошенко, на неї чекає велике розчарування. Юра не готовий битися за Юлю. Він розуміє, що для країни в пріоритеті євроінтеграція, а не вільна Тимошенко.Що розумію в такому випадку я, це те, що Луценко не має взаємного почуття. А отже на білому прапорі "Батьківщини" може з'явитися розбите серце.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua