Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Київрада може не ухвалити бюджет-2013

Ирина Набожняк | 18.12.2012 09:56

1
Рейтинг
1


Голосов "за"
1

Голосов "против"
0

З метою збереження соціальних видатків, Київрада може прийняти неоднозначне, але досить рятівне рішення – не ухвалювати міський бюджет на 2013 рік. Про це зазначила Голова Постійної Комісії Київради з питань гуманітарної політики, лідер депутатської групи "Соціальна справедливість" Алла Шлапак.

Київрада може не ухвалити бюджет-2013
Як пояснює політик, відповідно до вимог Бюджетного Кодексу, якщо бюджет міста не ухвалений, то фінансування за всіма статтями здійснюється за принципом 1/12 минулорічного бюджету.

"Такої складної ситуації з бюджетом не було уже давно. Два останні роки Київрада справно ухвалювала міський бюджет до 01 січня, аби в новий рік входити з новим фінансовим планом, відходили в сторону усі політичні амбіції та чвари, і цей надзвичайно важливий для забезпечення нормальної життєдіяльності міста документ ухвалювався вчасно", – зазначає депутат.

Сьогодні ж за її словами, "помста Верховної Ради киянам" виявилася такою серйозною, що, наразі, доцільніше взагалі не ухвалювати міський бюджет на 2013 рік, аби пом'якшити соціально-економічний удар, який неодмінно зачепить не одну київську родину.

"Це доволі неоднозначно, але, наразі, це один із небагатьох реальних виходів з критичної ситуації, це механізм, який можна задіяти, аби захистити киян, – пояснює політик. – У четвер, 20 грудня, відбудеться засідання Київради, де буде презентовано проект міського бюджету, як цього вимагає законодавство. Але депутатський корпус ще буде визначатися ухвалювати його чи жити за старим бюджетом зразка 2012 року".


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua