Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Голова Правління ВГО "Сила Країни" Сергій Кравченко взяв участь у програмі на Першому каналі Українського радіо


-1
Рейтинг
-1


Голосов "за"
1

Голосов "против"
2

Голова Правління Всеукраїнської громадської організації "Сила Країни" Сергій Кравченко взяв участь у програмі "Відкрита студія", яка вийшла 19.11.2012 о 17:10 у прямому ефірі Першого каналу Українського радіо.

Голова Правління ВГО ''Сила Країни'' Сергій Кравченко взяв участь у програмі на Першому каналі Українського радіо
Голова Правління Всеукраїнської громадської організації "Сила Країни" Сергій Кравченко взяв участь у програмі "Відкрита студія", яка вийшла 19.11.2012 о 17:10 у прямому ефірі Першого каналу Українського радіо.

Головними темами розмови програми є:

1. Причини актуалізації питання розвитку вітчизняної промисловості (зовнішні – кризові явища в європейській економіці) та внутрішні (збільшення ВВП, наповнення казни, робочі місця і т.д.). Шляхи виконання поставлених завдань: законодавство, підзаконні акти, реформування структури органів управління.

2. "Проривні" галузі, на які потрібно зробити акцент. Можливості державного фінансування та залучення інвестицій. Перспективні інвестиційні та інноваційні програми.

3. Зміна структури промислового виробництва, переорієнтація із сировинного спрямування на виробництва із високим рівнем доданої вартості. Експортні можливості. Розширення внутрішнього ринку. Ефект "доміно" у поліпшенні ситуації в суміжних галузях в разі активізації роботи того чи іншого сектору промисловості. Найоптимальніші "ланцюжки" міжгалузевих зв'язків, які можуть принести найбільший ефект (на кшталт металургія-транспорт-будівництво). Що ще?

4. Значення для розвитку промисловості реалізації в державі програм з імпортозаміщення (ситуація з імпортом, торговельні дисбаланси, їх вплив на розмір дефіциту бюджету, тиск на валютний ринок, вплив на ринок зайнятості в Україні та інші "похідні" надмірної імпортозалежності). Сфери, в яких вітчизняна продукція найбільше дублюється імпортними аналогами. Чому підприємці віддають перевагу імпорту і чи означає це, що імпортне – якісніше і саме йому віддають перевагу споживачі.

5. Сфери, в яких за вдумливого підходу вітчизняна продукція матиме конкурентні переваги. Необхідні капіталовкладення у розширення власного виробництва. Капіталовіддача. Рентабельність.

6. Законодавча база для активізації промислової сфери. Особливості оподаткування. Преференції. Державна політика у забезпеченні промисловості енергоносіями.

7. Ситуація з офшорним капіталом (Конвенція з Кіпром. Що далі?). Як стимулювати повернення українських грошей на батьківщину. Позиція податкової. Легалізація коштів. Податкова амністія. Боротьба із зарплатою в конвертах. Інші методи.

8. Очікуваний ефект. Від чого залежить. Які ризики і що може стати каталізатором відповідних процесів.

Пізніше, кожний бажаючи зможе ознайомитись із записом програми на сайті ВГО "Сила Країни".

Продовження статті читайте на сайті ВГО "Сила Країни" тут.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua