Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Тетяна Чорновіл   Ігор Стецина   ВО Свобода   бійка   скандал   запроданці   Ярослав Дубневич

"Б'ЮТь" "СВОБОДУ" або закляті "друзі" по опозиції


-4
Рейтинг
-4


Голосов "за"
1

Голосов "против"
5

Поки "об'єднана опозиція" спільно із "Свободою" намагаються демонструвати суспільству свою єдність, в унісон виборюючи результати виборів, на інших мажоритарних округах між ними відбуваються ледь не кроваві війни.

''Б'ЮТь'' ''СВОБОДУ'' або закляті ''друзі'' по опозиції
Невеликий приклад цьому – інцидент, який стався на 120 мажоритарному виборчому окрузі Львівщини. Без примножень та перебільшень відбулось наступне. 2 листопада цього року кандидат в народні депутати від "об'єднаної опозиції" екс-журналіст Тетяна Чорновіл побилась із головою мостиської районної ради, членом ВО "Свобода" Ігорем Стециною.

Все б нічого, вказаний інцидент можна було б пропустити повз вуха, адже побутових приводів для бійок чимало може виникнути, однак, бійка між, по-суті, політиком, представником "об'єднаної опозиції" Тетяною Чорновіл та іншим політиком – членом ВО "Свобода" І.Стециною відбулась саме на політичному підґрунті. Т.Чорновіл звинуватила останнього у сприянні її конкуренту – "залізничному олігарху" Ярославу Дубневичу а саме, що І.Стецина, використовуючи власні повноваження та адміністративний ресурс, вплинув на місцеві виборчі комісії та посприяв у "спотворенні" результатів голосування на користь Дубневича.

За словами очевидців, Т.Чорновіл увірвалась в кабінет голови райради та звинуватила свободівця у зраді. Більше того, провокуючи останнього на бійку, імпульсивно жбурунула в нього оберемок ключів. Після цього, підігріта власними ж гаслами полізла на нього з кулаками. Словесна перепалка переросла в бійку, яка з кабінету перейшла до приймальні. Свідками події стали секретарки райради, які були шоковані від побаченого. Можна, звичайно, віддати належне завзятості та хоробрості дами-політика, однак річ не у деталях і причинах влаштованої "розбірки", не в роздряпаному обличчі пана Стецини, і не в програних кандидаткою в цей день судів по перерахунку голосів. Цей містечковий інцидент є віддзеркаленням фундаментальних розбіжностей всередині самої опозиції. І річ не в "чужій парашутистці" Чорновіл, і не в тому, продався Стецина Дубневичам, чи ні. Цей інцидент – перший невеликий але дуже важливий прояв реального стану відносин між "об'єднаною опозицією" та "Свободою".

Поки інформаційний фон прикутий до протистояння на виборчих дільницях, поки лідери опозиції в ейфорії думають, як "вигризти" мандати на спірних округах, жоден з аналітиків не спрогнозував, що буде далі! І якщо революційні гасла на кшталт "переможемо разом владу" для опозиції є ситуативно єдиними, то цікаво буде спостерігати реалізацію "Батьківщиною" і "Фронтом" "Свободівських" програмних проектів "люстрації", "визнання Кремля" "головним ворогом України" та інших, не менш важливих для Тягнибока і Ко, проте на які в "об'єднаній опозиції" накладено повне "табу"?

Доки нагнітається у повітрі революційний запал протистояти спільному ворогу, доти гризня опозиціонерів втримуватиметься у закритому котлі, проте, пройде не так багато часу, як історія політичного колапсу в Україні 2005-2009 років повториться, тільки з вже новими "героями".

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua