Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Про "опозиційний" ніж в спині УДАРу


-5
Рейтинг
-5


Голосов "за"
0

Голосов "против"
5

Окрім "опозиційного" ножа в спині УДАРу, дане відео – досить таки очевидний промоушен Тягнибока від його московських хазяїв

Про ''опозиційний'' ніж в спині УДАРу
"На відео йдеться про 5 мільйонів доларів США задля революції в країні. Свободівці на чолі з Тягнибоком від подібної пропозиції категорично відмовилися. А от пан Власенко вирішив не нехтувати таким шансом"

Окрім "опозиційного" ножа в спині УДАРу, дане відео – досить таки очевидний промоушен Тягнибока від його московських хазяїв. Адже це не зайво розуміти, хто ж саме виконав дану далеко не примітивну роботу з його підготовки, чи не так, не думає ж хтось, що це конгрес США його зняв? Після чого не менш професійно поширений по всіх українських телеканалах, аніж інші провокації, а їх безліч, цього московського сексота під виглядом нібито ну дуже радикального націоналіста. В якраз найбільш слушний прайм тайм, само собою. І то дуже результативний промоушен, як на жаль виявилося, судячи з екзит-полів.

Тепер слід очікувати, не доводиться сумніватися, планомірного усебічного опускання як загалом "Удару", так і перш за все особисто Кличка, з боку усієї московської машини для опускання. Ця машина існує тут у нас у вигляді як відвертих московських холуїв (типу що Кличко зібрав всю оранжеву рать, і таке інше), так і сексотів різного калібру, починаючи від Тягнибока з Тимошенко і закінчуючи московською сексотською мережею на місцях, з підключенням різного роду дурнів, які завжди напоготові голосно редуплікувати все те, що їм "під секретом" нашіптують. Ну там що "Удар" чи прорегіониться, чи що не хоче робити то чи сьо, обов'язково щось дуже голосно звучне – і так далі і тому подібне.

І це планомірне усебічне опускання вже почалось. Вибори ж наприклад уже ніби як проминули, одначе сьогодні вночі (ніч з неділі 28 на понеділок 29 жовтня 2012) в ефірі Кисельова на присутнього там Кличка якийсь тягнибоковець кидався з таким диким остервенінням, як ніби злий пес, який з ланцюга щойно зірвався. І жодної ознаки на те, ні від цього тягнибоківця, а ні від самого Тягнибока, який в цей час заочно кидався на Кличка в ефірі Шустера, що вони збираються припиняти гавкати, гарчати, завивати і все таке інше на Кличка.

Ця московська мережа для опускання тих українських політиків, щодо яких є певність, що вони не збираються робити те, що їм наказують робити з Кремля (схоже нещодавно така остаточна певність щодо Кличка появилась), а саме перш за все дестабілізацію України та ліквідацію чи хоч послаблення інституту Президента України, вона досить таки добре і якісно розроблена, разом із способами цього опускання. І вона вже довела, що ефективно справляється з цією задачею – хоч і розбудована московською сексотською мережею давним давно, але нещодавно допрацьована і випробувана в успішному опусканні Ющенка.

Що Кличку робити, як захиститись, важко так одразу сказати. Однак не доводиться сумніватися в тому, що коли в штабі Кличка дана, саме якраз московська загроза не буде ясно усвідомлена – це було б найбільше схоже на удар, якого боксер не бачить – то він буде затоптаний, розтоптаний, розмазаний і ліквідований як політик дуже швидко. Набагато швидше, аніж московська сексотня проробила це з Ющенком.

Олександр Франчук

Було:

http://www.pravo-kiev.com/events/2012/10/opoziczijnij-nizh-v-spini-udaru.html

http://maxpark.com/user/2771687843/content/1625630

Опозиційний ніж в спині "УДАРу"

[...]Олег Тягнибок розповів, із кого ж насправді складається "УДАР"

[...] Руслан Кошулинський впевнений, що "УДАР" "прорегіониться"

[...]Сергій Власенко відверто говорить про те, що у Віталія Кличка єдиним козирем на сьогодні є лише його політична "цнота"

[...]Юрій Левченко повідав сумні факти про умовно-ідейних "Заюлівців" та оплату їхніх лозунгів

[...]На відео йдеться про 5 мільйонів доларів США задля революції в країні. Свободівці на чолі з Тягнибоком від подібної пропозиції категорично відмовилися. А от пан Власенко вирішив не нехтувати таким шансом

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua