Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Ігор Гузь   Степан Івахів   Волинь   вибори

Мільйонер -тушка Степан Івахів пролітає поза парламентом?

Марина Котко | 29.10.2012 10:45

2
Рейтинг
2


Голосов "за"
3

Голосов "против"
1

За даними екзит-пула та попереднього підрахунку голосів, на 221 окрузі у Волинській області олігарх Степан Івахів, який витратив щонайменше 8 мільйонів доларів на свою виборчу кампанію, програє вибори опозиціонеру від ОО "Батьківщина" Ігорю Гузю.

Мільйонер -тушка Степан Івахів пролітає поза парламентом?
За даними екзит-пула та попереднього підрахунку голосів, на 221 окрузі у Волинській області олігарх Степан Івахів, який витратив щонайменше 8 мільйонів доларів на свою виборчу кампанію, програє вибори опозиціонеру від ОО "Батьківщина" Ігорю Гузю. Відрив становить менше піввітсотка голосів. Кандидати йдуть ніздря в ніздрю.

Отже, попри масовий підкуп, відтримку губернатора Бориса Клімчука, шаленій рекламі, бензиновому королю Степану Івахіву таки не вдалося переконати волинян у своїй щирості. Виборці не купилися на щедрі подарунки і обіцянки Степана Івахіва, і не змогли пробачити йому співпрацю з Партією Регіонів.

Це безприцендентний випадок, коли мільйони безсилі проти ідеології. Не всюди можна підкупити виборців, і 221 округ – яскравий тому приклад. Так, люди брали гроші, але не продавали совість. Тепер все залежить, як порахують голоси.

Тож, однією тушкою в парламенті буде менше? Чи все-таки в нас переможуть гроші? Лишилося кілька годин аби дізнатись про це напевне.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua