Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

ОУН (б) закликає не віддавати жодного голосу владі


5
Рейтинг
5


Голосов "за"
6

Голосов "против"
1

Звернення ОУН (б) до виборців

ОУН (б) закликає не віддавати жодного голосу владі
Кілька днів залишилося до дня, коли українці отримають шанс визначити подальший курс розвитку своєї країни, окреслити власну перспективу і шлях у майбутнє для своїх нащадків. Вибори до Верховної Ради України цього року надзвичайно відповідальні: ми або переламаємо кризовий стан в нашому політичному житті, обравши шлях національного суверенітету і народовладдя, економічного прогресу і соціального розвитку, або залишимо нашу Батьківщину на подальше розграбування і приниження злодіям і невігласам.

ОУН (б) закликає громадян прийти на вибори і проголосувати за представників патріотичних сил, не давши жодного голосу антиукраїнським елементам, жодного голосу владі.

Характерними ознаками цьогорічної виборчої кампанії стали цинічна брехня, "чорний піар", шахрайство, залякування та підкуп виборців. Антинародний режим вдається до найпідліших засобів, аби утриматися при владі. В цих умовах лише масова явка на виборчі дільниці і пильний контроль за ходом виборчого процесу зможуть запобігти фальсифікаціям результатів голосування.

ОУН (б) закликає державницькі сили до якнайтіснішої співпраці в ході контролю за чесністю і прозорістю виборчого процесу і народного волевиявлення. Голос кожного має бути почутий і врахований. Не будь байдужим – між тим, що є і тим, що буде – твій голос.

Всі на вибори! Жодного голосу владі!

Провід ОУН (б)


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua