Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

"Свобода" провокує сутички з міліцією, захищаючи своїх хабарників, які попалися "на гарячому"


-8
Рейтинг
-8


Голосов "за"
2

Голосов "против"
10

Нечувана солідарність "свободівців" стала причиною конфлікту з правоохоронцями, які викрили хабарників у їх лавах. Зокрема, СБУ затримані Володимир Балагура, Роман Онуфріїв та Олег Гаркот.

''Свобода'' провокує сутички з міліцією, захищаючи своїх хабарників, які попалися ''на гарячому''
Надвечір 8 жовтня ц.р. в одному з районів Івано-Франківська стало людно, як на гіпотетичному футбольному матчі між місцевим "Прикарпаттям" та донецьким "Шахтарем". На вулиці Січових стрільців зібралися всі – от місцевих мешканців до почесних громадян міста, включаючи керівництво активу Всеукраїнського об'єднання "Свобода".

Як з'ясувалося, дивитися було на що, адже саме тут Управлінням Служби безпеки України в Івано-Франківській області проводилася спецоперація із затримання "на гарячому" особливо небезпечних злочинців. Мабуть не дивно, що ними виявилися відомий у місті забудовник Володимир Балагура, голова фракції "Свобода" в міській раді Роман Онуфріїв та директор департаменту архітектури та містобудування Олег Гаркот.

Обійшлися без пострілів, але, натовпу перехожих зібрали чимало. Проте, можливо, воно й на краще, адже нині не 1937 рік і спецслужби, за всіма європейськими стандартами, до яких так прагне наше суспільство, мають працювати законно і відкрито.

Відкинувши галас, який підняли представники ВО "Свобода", як завжди, "про політичні переслідування", знаковим, на мій погляд, є не те, кого саме персонально затримали, а на яких посадах перебувають затримані.Дивимося уважніше: представник потужної будівельної компанії, директор департаменту архітектури і містобудування і керівник чи не найчисельнішої фракції депутатів міськради. Ну не про "жидівське" походження Степана Бандери вони сперечалися, коли їх затримали працівники СБУ, які, до речі, дійсно під час арешту виявили в затриманих чималу суму в американській валюті – десь близько 30 тисяч?!

Дарма, що всі вони люди не бідні, проте, возити із собою валюту в таких розмірах – свідоцтво дурного смаку, а ще й "мічену" ультрафіолетовою фарбою написом "хабар" – взагалі нісенітниця!

Не дивно, що коли правоохоронці перевіряли валютні скарби цієї трійці саме на предмет такої відзнаки, пану Олегу Гаркоту стало зле настільки, що його довелося шпиталізувати, правда, під неусипним наглядом працівників місцевого УСБУ.

З рештою затриманих ситуація згодом тільки ускладнилася, адже кращим сценарієм захисту для прибічників ВО "Свобода" є "совєтський" принцип "бий своїх, аби усі боялися".

Саме з таких причин, мабуть, і пролунала команда "вперед!" активістам "Свободи", які кинулися на правоохоронців, намагаючись відбити в них свого ватажка та його головного спонсора, не дивлячись на те, що їх вже посадили в автобус правоохоронців для перевезення.

Улюлюкаючи з викриками "ганьба" прибічники "Свободи" розгойдували автобус із затриманими, намагалися побитися із міліцією, яка прибула на допомогу СБУ, а ще й запарфюмили піввулиці "черемхою", звісно звинувативши у цьому представників міліції.

От такий от мессідж очікував усіх мешканців Івано-Франківська, як приклад демократії та правової держави за версією ВО "Свобода".

Нажаль, цей випадок не є прикрою випадковістю й непорозумінням. Це більше всього нагадує буремні роки початку другої половини минулого століття в італійській Сицилії. Саме спираючись на підтримку недолугого люду в ті роки стала на ноги й набула нечуваної впливовості "Коза Ностра". Цікаво, чи не міряє випадково Олег Тягнибок чорного капелюха Дона Капоне?

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua