Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Мой блог → Перегляд Віталій Кличко: Умови життя українських пенсіонерів мають бути такими, як в Європі


-1
Рейтинг
-1


Голосов "за"
0

Голосов "против"
1

Українські пенсіонери не відчують результатів пенсійної реформи доти, доки не будуть жити за європейськими стандартами.

Українські пенсіонери не відчують результатів пенсійної реформи доти, доки не будуть жити за європейськими стандартами. Про це заявив лідер партії "УДАР" Віталій Кличко під час зустрічі з мешканцями міста Голованівськ на Кіровоградщині. Послухати політика зібралися понад дві з половиною тисячі місцевих мешканців.

Кличко зауважив, що ставлення нашої держави до пенсіонерів не витримує жодної критики. "Якщо людина віддала все своє життя, працюючи на державу, і тепер отримує пенсію, меншу за прожитковий мінімум, – це нонсенс. В якій державі таке може бути? Тільки в Україні. У нас пенсіонери не живуть, а виживають", – сказав Кличко.

"Вони кажуть нашим пенсіонерам: "хочете жити, як в Європі? Тоді працюйте довше!" І підвищили пенсійний вік. І кому? Жінкам, які й так тягнуть все на своїх плечах. Забула влада і про те, що рівень і умови життя в нашій країні нічим не нагадують європейські. Не кожен українець зможе відчути, що таке пенсійна реформа – бо просто не доживе до пенсійного віку", – наголосив політик.

Лідер "УДАРу" також представив жителям Голованівська кандидата від "УДАРу" в 101-му мажоритарному виборчому окрузі Олега Діденка. Кличко закликав людей не бути пасивними, прийти на вибори, проголосувати. "Зробіть свій вибір так, як підказує ваше серце. І якщо це буде Український Демократичний Альянс за Реформи – ми зробимо все можливе, аби виправдати вашу довіру", – сказав Кличко.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua