Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Олександр Юраков: "Розвиток міст-супутників Києва – це розвиток всього Києво-Святошинського району

publishing | 26.09.2012 19:11

-1
Рейтинг
-1


Голосов "за"
0

Голосов "против"
1

Плани розвитку столиці, її генеральний план... Ці теми піднімаються ледь не у кожному номері будь-якого видання й цікавлять лише представників влади. Натомість, поза увагою залишаються дискусії про перспективи міст-супутників Києва – здається, вони не цікавлять навіть мажоритарників, що балотуються у прилеглих районах.

Олександр Юраков: ''Розвиток міст-супутників Києва – це розвиток всього Києво-Святошинського району
Іншої думки дотримується кандидат у народні депутати від партії "УДАР" Олександр Юраков. "За містами-супутниками – майбутнє", – впевнений політик."

"За принципом міст-супутників столиці у Києво-Святошинському районі мають розвиватись, в першу чергу, Ірпінь, Вишневе та Боярка, – пояснює Олександр Юраков. – Процес розвитку міст покращить як життя їх мешканців – багато хто з них зараз змушений щоранку їхати на роботу до Києва, так і сільських мешканців, які бажали б переїхати у передмістя та отримати роботу. До речі, завдяки розвитку міст, і в селі рівень життя підвищиться".

Олександр Юраков впевнений, що з Києва до міст-супутників у Києво-Святошинському районі треба перенести частину виробництв та наукових центрів, оскільки це допоможе не тільки створити нові робочі місця, але й зняти міграційне навантаження на столицю.

Логічними наслідками таких дій стане поява нових якісних доріг до Ірпеня, Вишневого та Боярки, покращання інфраструктури міст.

Є і більш амбітні плани. "У районі варто було б створити технопарк – інноваційно-технологічний центр, де наукові розробки можна буде поєднати з промисловими потужностями", – пояснює кандидат у народні депутати.

Шляхом створення та розвитку міст-супутників давно пішли великі європейські міста, зокрема, Лондон, Париж, населення яких давно перевищує всі припустимі норми. "Нам варто піти іншим шляхом, аби всім було комфортно жити, – розмірковує Олександр Юраков. – Якщо подумати про розподіл житлової та комерційної нерухомості заздалегідь – ці питання не доведеться вирішувати "з-під палки", коли критичної маси досягне населення Києва".

Повна версія на www.yurakov.org.ua


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua