Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
УДАР   день яйця   Янукович

Люстрація яйцями в Кіровограді


1
Рейтинг
1


Голосов "за"
1

Голосов "против"
0

24 вересня о 17-00 в Кіровограді, в парку Пушкіна (на Козачому острові) відбулась унікальна, але вже традиційна акція – День яйця.

Люстрація яйцями в Кіровограді
24 вересня о 17-00 в Кіровограді, в парку Пушкіна (на Козачому острові) відбулась унікальна, але вже традиційна акція – День яйця. Вісім років тому, 24 вересня 2004 року в місті Івано-Франківську, у одного відомого політика-"проффесора" було поцілено "важким тупим предметом", від чого той знепритомнів і потрапив до лікарні. В честь цієї "знаменної дати" і, звісно ж, "тупого предмета", яким виявилося яйце, кіровоградці й проводять своєрідні народні гуляння, адже дана подія стала поштовхом до цілого витка в масовій культурі: пісень, анекдотів, віршів та навіть торгових марок.

Цього разу організатором акції виступила Кіровоградська міська організація партії "УДАР Віталія Кличка".

"Коли ми проводили першу акцію вісім років тому, бажання було просто висміяти недолугих політиків. Віктор Федорович тоді здавався таким сильним, могутнім, як нам розповідали з телеекранів, але впав від одного удару яйцем... Сьогодні ця людина стала президентом, тож яйця ми кидатимемо в мішень "корупціонера", що символізуватиме люстрацію влади, яку ми проведемо після перемоги на виборах", – розповів засновник та ідейний натхненник акції, ударівець Геннадій Рибченков, виконавши перший "постріл" яйцем.

Цього року в парку "Козачий острів" було проведено ряд народних забав за участі яєць. Серед конкурсів, організованих активістами "УДАРу", найбільшою популярністю користувався "Удар яйцем по корупціонеру", де в ролі люстраторів – "важкі тупі предмети". Найкращі "снайпери" отримали заохочувальні призи.

"Цей день не дає нам забути про те, що "велика політика" може бути смішною. Ми не втікаємо від проблем. Ми нагадуємо громаді, що при владі мають бути порядні і грамотні люди, а не "проффесори", які бояться яйця", заявив учасник акції, кандидат в депутати по 100-му виборчому округу від партії "УДАР" Євген Манженко.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua