Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
6
Рейтинг
6


Голосов "за"
10

Голосов "против"
4

Комментарии
forecast   | 23.09.2012 13:23
Він Грищенко не рицар і не японський самурай, він ворушиться в кучі сміття, і розум і совість у нього така брудна і смердюча. Проте хотів сказати інше, автору – Украіні потрібно міняти не політику а владу. Що тут неочевидного. Це влада маргінального бандитського бидла. Це не автократія, це- МАРАЗМ.
Никита   | 23.09.2012 13:44
forecast:
Владу треба змінювати, але "по щучому велінню" вона не зміниться, якщо більшість виборців готові голосувати за ПРіБЮТ. Принаймні після виборів-2012 точно не зміниться. А ось політика може змінитися.
Никита   | 23.09.2012 14:01
+
Політика може змінитися, є два варіанти змін:
1. Вибори не будуть надто фальшуватися, а після виборів відпустять в"язнів, і Україна стане на шлях демократизації, консолідації, парламентаризму і євроінтеграції (умовно "грузинський" варіант)

2. В"язнів не випустять, протистояння в суспільстві зберігатиметься, влада укріплюватиме вертикаль, відмовиться від євроінтеграції і стане на шлях вступу до МС (умовно "білоруський" варіант)
Vladimir   | 23.09.2012 15:22
Шрайк с Дурдома написал в ФБ 2 слова "МИД ёбнулся" Редкий случай, когда я не могу ничего добавить о (((
Ігор Бурдяк   | 23.09.2012 17:17
forecast:
Він Грищенко не рицар і не японський самурай, він ворушиться в кучі сміття, і розум і совість у нього така брудна і смердюча. Проте хотів сказати інше, автору – Украіні потрібно міняти не політику а владу. Що тут неочевидного. Це влада маргінального бандитського бидла. Це не автократія, це- МАРАЗМ.
Никита пояснив: є програма мінімум і максимум. Єдине лише хотілося б додати: умовно "білоруський" варіант в Україні НМД малоймовірний. А якщо і справді до того буде йти – можливий розкол України.
Стрілець   | 23.09.2012 23:42
Що Україні треба змінювати політику -
в цьому важко сумніватися.
Але надіятися, що зміною політики можна добитися поваги
інших держав і особливо США – у кращому випадку наївно.
США та ЄС із цілком прагматичних міркувань ПОТРІБНО,
щоб Україна стояла розкарякою між ними і Рашою.
Це є їхня політика й цю політику можна змінити
ТІЛЬКИ ОДНИМ способом – Україні треба стати
такою ж сильною, як вони.
Все, список способів вичерпано.
Всякі інші намагання догодити їм реформами, демократією,
й тому подібним нічого ще не давали, не дають і не дадуть.
Нічого, крім росту вимог і практично відвертого знущання.
Стрілець   | 23.09.2012 23:52
Ото якраз із серії того практично відвертого знущання
і резолюція Сенату США.
Ви думаєте, ті сенатори обурені звірствами нашої влади?
Та вони не повертали й голови качан...
Вони просто возрадувались і були щиро вдячні Януковичу та Ко,
що ось – не треба напружуватися,
ламати собі голову, чим же на цей раз пояснювати
свою політику щодо України, бо не скажуть же вони же відверто,
що їм це просто питання вигоди.
О ні, треба про якісь високі ідеї, ламай над тим голову...
А тут їм якраз Янукович і Ко й підкинули таку зручну ситуацію -
бери, користуйся й не думай!
Вони і взяли. Із вдячністю.
Щирою вдячністю!
Ігор Бурдяк   | 24.09.2012 07:13
Стрілець:
США та ЄС із цілком прагматичних міркувань ПОТРІБНО,
щоб Україна стояла розкарякою між ними і Рашою.
Не всім із США і ЄС це потрібно.
Одна з останніх новин.
Християни США упродовж 40 днів молитимуться про вибори біля Білого дому:
Президентські вибори в США відбудуться 6 листопада 2012 року. Зараз розрив між кандидатами в президенти – чинним главою держави Бараком Обамою і республіканцем Міттом Ромні – скоротився до мінімуму. За останніми даними опитування фонду Gallup, Б.Обама лідирує з 47% голосів, тоді як
Ігор Бурдяк   | 24.09.2012 07:14
на підтримку М.Ромні висловилися 46% респондентів.
Більшість християнських церков і общин вже закликали свою паству до молитви про вибори і активну участь в них.


Долучаймося і ми до молитви за перемогу Мітта Ромні.
Ігор Бурдяк   | 26.09.2012 16:55
"Заангажована, незаангажована, була вона прийнята за процедурою, не за процедурою – не нам давати оцінку американському Сенату. Йому оцінку дають американці", - сказав Янукович.

Посол США витримав паузу і теж сказав: Сенат США підтримав резолюцію по Тимошенко одноголосно.
  | 27.09.2012 12:45
Vladimir:
"МИД ёбнулся" Редкий случай, когда я не могу ничего добавить
Шото пане Владімір у Вас видно в голові пукнуло -єто ж нада, все "косив" під тєлігента в очках...іна тобі!
Тачого Ви впадаєте в істерику? Де ваші всіх віра в демократію. в мудрість народа, в права чєловєка і тд? Видно дійшло, що народ більше балаболок не вибере і тому загомоніли про "революції"! А куди потєрялось наше вже ріде "майдан"? А потєрялось, бо і його спаскудили!
Бурдяк:
Та шо Ви тішитеся тією "резолюцією" Сенату США! Ви бачили, як Обама прильнув до Януковича в Нью-Йорку? А стосовно "резолюції", то я вже писав -йому потрібні діаспорні голоси – з поганої вівці хоч шерсті жмак!:-)
Ігор Бурдяк   | 27.09.2012 13:00
Кр-к:
Обама прильнув до поганої вівці.?
А взагалі-то тут йдеться не про "резолюцію" Сенату США, а про реакцію на неї української влади. І з цього приводу:

"...ваш міністр закордонних справ готовий пожертвувати євроінтеграційними прагненнями більшості українських громадян заради особистих порахунків правлячого класу з колишньою прем'єркою. Вважаю, що інтерес 45 млн людей набагато вищий за політичну помсту...

Якщо угода про асоціацію з ЄС не буде підписана, то в найближчі п'ять років Україна суттєво програє в економічному та соціальному плані. Вашому суспільству доведеться заплатити високу ціну за таке рішення. То буде програш для кожного громадянина.
Ігор Бурдяк   | 27.09.2012 13:01
Аби не допустити цього, український уряд повинен робити все можливе, щоб підписати цю угоду",заявив Ґросс.
  | 27.09.2012 18:34
Бурдяк:
Аби не допустити цього, український уряд повинен робити все можливе, щоб підписати цю угоду", заявив Ґросс.[/URL]
Аби не допустити цього ЄС потрібно перестати комусь викручувати руки! Україна вже не є такою, як це було при Кравчуку чи Кучмі, коли на догоду "гроссам" різали стратегічні бомбардувальники, висаджували в повітря ракетні шахти, знищували нащ власний ядерний щит! Досить ідіотських дорад! Хочете бути партнерами – то і поводьтеся, панове "гроси", як партнери, а не як наглядачі! Колись Кучма китайцям продав крейсер "Варяг" як металобрухт, а китайці його добудували і мають прекрасний авіаносець!Тепер он путінські куми разом з тими "гроссами" і такими
  | 27.09.2012 18:35
як наші апазіціонєри тільки й марять, аби у НЬОГО "пропало всьо"! А не дочекаєтесь!