Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
УДАР   соціологія   відсоток

Рейтинг "УДАРу" на Кіровоградщині перетнув 16%


-1
Рейтинг
-1


Голосов "за"
1

Голосов "против"
2

За результатами більшості соціологічних опитувань єдиною політичною силою, яка продовжує збільшувати свої результати є "УДАР Віталія Кличка".

За результатами більшості соціологічних опитувань єдиною політичною силою, яка продовжує збільшувати свої результати є "УДАР Віталія Кличка". Деякі контори показують рейтинг нашої політичної сили майже 16 %.

На Кіровоградщині наші результати вже перейшли і цей кордон. За результатами соціологічного дослідження проведеного Асоціацією політичних наук, по 102 округу, з центром в місті Знам'янка, рейтинг нашої партії складає 18%. Цей результат дав змогу партії "УДАР Віталія Кличка" вийти на друге місце, від лідера "Об'єднаної опозиції" ми відстаємо лише на 3%. Партія влади в цьому окрузі має лише 11,2%. Рейтинг мажоритарного кандидата від нашої політичної сили значно поступається рейтингу партії. Олександр Мороз має лише 11%, але навіть такий результат є непоганим, адже фактично кампанія кандидата почалась лише тиждень тому. Лідирує серед одномандатників тут кандидат від Партії Регіонів – Олександр Єдін, з результатом в 16,6%.

В 99 окрузі (м. Кіровоград), за соціологією тієї ж контори, результати партії "УДАР" дещо поступаються 102 округу. В обласному центрі наш відсоток складає 16,8. Знову ж таки. Поступаємось ми лише "Об'єднаній опозиції", яка має 19,2%. Рейтинг Партії Регіонів в цьому окрузі ще нижчий ніж у 102 і складає лише 10,6%. Ідентичним до рейтингу кандидата по 102 округу Олександра Мороза є і рейтинг Максима Кідрука кандидата по 99, він складає 11%. Лідером же в обласному центрі є Андрій Табалов, представник "Об'єднаної опозиції" з результатом 12.2%. Кандидат від регіоналів Олександр Шаталов має 10,4%. Таким чином можемо прогнозувати, що боротьба за перемогу в цьому окрузі буде дуже напруженою, адже результати всіх кандидатів майже рівні.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua