Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
УДАР   суд. губернатор   влада

Суд визнав агітацію губернатора-регіонала законною


-2
Рейтинг
-2


Голосов "за"
0

Голосов "против"
2

13 вересня постановою Кіровоградського окружного адміністративного суду було відмовлено в задоволенні позову політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" до голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Ларіна Сергія Миколайовича.

13 вересня постановою Кіровоградського окружного адміністративного суду було відмовлено в задоволенні позову політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" до голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Ларіна Сергія Миколайовича.

Претензії "УДАРу" стосувалися передвиборчої агітації, розміщеної в газеті "21-ий канал" за 6 вересня 2012 року. На агітматеріалі, надрукованому в газеті, фото Сергія Ларіна розміщено поряд з портретами п'ятьох кандидатів від Партії регіонів по мажоритарних округах Кіровоградщини та назвою "Команда Ларіна – єдина команда" і символікою Партії регіонів. Таким чином на думку "УДАРу", голова ОДА як посадова особа органу державної влади в Україні надав привілеї, поставився нерівно та упереджено до інших кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих по виборчих округах NN99-103.

Суд визнав такий агітматеріал законним, оскільки голова Кіровоградської облдержадміністрації, надаючи згоду на розміщення політичної реклами (що не заперечувалось у судовому засіданні), діяв як голова обласного осередку політичної партії "Партія регіонів", а, отже, закону не порушував.

Те, що Сергій Ларін асоціюється у жителів області передусім як губернатор, залишилося поза увагою. Цікавим є також факт, що цього ж дня, в рішенні цього ж суду, однак іншим суддею, щодо цього ж агітматеріалу (позов був поданий проти чотирьох кандидатів-держслужбовців, які, на думку "УДАРу", використали фото Ларіна) твердження про те, що Сергій Ларін розміщений на агітації як держслужбовець приймається апріорі, про що сказано в рішенні суду: "...суд дійшов висновку про наявність підстав розгляду питання про порушення відповідачами приписів статті 74 Закону в контексті опосередкованого використання голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Ларіна С.М. в передвиборчій агітації".

Таким чином, практично не визнаючи Сергія Ларіна за голову ОДА, суд фактично дозволив використання посадових осіб, їх зображень, тощо в передвиборчій агітації партій. Тепер кожна політсила може на власний вибір використовувати своїх посадовців в рекламі своїх кандидатів і себе, головне – твердити про те, що на фото, наприклад, не голова адміністрації, а скромний член якої-небудь партійної організації.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua