Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Чергові провокації на Кіровоградщині


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

За повідомленням керівництва Світловодського штабу, в місті з'явились люди, єдиним прагненням яких є вчинити провокації проти "УДАРу".

За повідомленням керівництва Світловодського штабу, в місті з'явились люди, єдиним прагненням яких є вчинити провокації проти "УДАРу".

По всьому місту ширяться чутки про те, що "УДАР" збирає людей для поїздки до Києва. Нібито з 15 вересня наша політична сила розпочинає 60-ти денне мітингування у столиці України. Координатором поїздки виступає такий собі Сергій, про якого окрім імені ніхто нічого не знає. Також у наявності у представників штабу є номер його телефону. У розмові з нашими партійцями, які представились бажаючими взяти участь у поїздці, цей чоловік повідомив, що оплата складатиме 150 гривен на день і триразове харчування. Також було обумовлено те, що людина повинна безперервно бути на Майдані, не маючи права відлучатись.

"Ми попереджуємо громадян, що це провокація. Ніяких мітингів, акцій протесту в столиці наша політична сила не планує. На нашу думку це чергова спроба очорнити партію "УДАР", обдурити людей і влаштувати масові заворушення в Києві. Дуже просимо громаду Світловодська не реагувати на подібні діяння" – прокоментував події у Світловодську Олександр Мороз, кандидат в депутати по 102 округу.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua