Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
УДАР   Олександрія   90 років

До "УДАРу" вступила 90-річна Олександрійка


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Нещодавно до Олександрійської організації партії "УДАР" надійшла анкета про вступ до лав нашої політичної сили від Ноженко Євдокії Фомівни.

Нещодавно до Олександрійської організації партії "УДАР" надійшла анкета про вступ до лав нашої політичної сили від Ноженко Євдокії Фомівни. Нічого дивного в анкеті немає, майже нічого...Дивує лише дата народження 4 березня 1922 року!

Додому до Євдокії Фомівни з візитом прийшли Костянтин Ліщенко, кандидат в депутати по 103 округу від "УДАРу" та Світлана Віряскіна, кандидат в депутати по багатомандатному округу від партії "УДАР Віталія Кличка". Вони запитали її про мотиви вступу саме до нашої політичної сили. Поспілкувались про її трудове життя, про труднощі, які їй довелося пережити: голод, війну, п'ятирічки...Жінка пояснила, що вона чудово розуміє – врятувати державу зможе лише молодь. "Зараз не можна жити минулим і спогадами. Потрібно дивитись в майбутнє, сподіватись на покращення життя, наше майбутнє в цивілізованому світі. Я сподіваюсь, що молодь буде жити краще ніж ми" – пояснила свій вчинок пані Євдокія.

"Нам дуже приємно, що люди з таким життєвим досвідом, в такому поважному віці приходять до нас в партію. Це означає, що в нас електоральна підтримка дуже велика і коло наших прихильників буде зростати. Євдокія Фомівна пообіцяла, що свій голос на цих виборах віддасть саме нашій політичній силі. І ми впевнені, що з підтримкою таких людей, ми переможемо" – поділився враженнями від спілкування Костянтин Ліщенко, кандидат в депутати по 103 округу від "УДАРу"


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua