Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Суд. Шаталов   УДАР

Судді визнали законною незаконну агітацію Шаталова


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Вчора у Кіровограді відбувся суд за позовом кандидата в народні депутати від партії "УДАР" Максима Кідрука до Олександра Шаталова.

Вчора у Кіровограді відбувся суд за позовом кандидата в народні депутати від партії "УДАР" Максима Кідрука до Олександра Шаталова. Метою позова було визнання агітації кандидата від партії влади в комунальних установах, органах місцевого самоврядування та на транспорті.

Засідання тривало близько чотирьох годин, з яких півтори години судді радилися, щодо ухвали.

"Показовим став той факт, що юриста партії Регіонів не допустили до засідання. Справа в тому, що в нього не було жодних документів, які б підтвердили його право представляти інтереси Олександра Шаталова в суді. І відповідно ж усі докази, які були ним представлені суддя не прийняв до розгляду" – розповів Максим Кідрук.

Така ситуація могла б наштовхнути на думку, що суд буде справедливим і неупередженим, одним словом таким, яким і має бути. Позивач у своїй промові зміг чітко і аргументовано довести, що листівки які розклеєні по установах – агітація. "Там чітко використовуються корпоративні кольори Партії Регіонів, меседж кампанії "єдина команда", а також реклама гарячої лінії Ларіна з портретом Шаталова. Не можу зрозуміти чому там його лице і що це якщо не реклама?" – пояснив Максим Кідрук.

Після того, як всі докази були вивчені, сторони заслухані, судді пішли радитись для винесення рішення. Нарада тривала майже дві години. Після неї суддів наче підмінили. "Судді визнали, що це агітація, що вона незаконна, що мої права, як кандидата, порушені. Але це все на словах. Коли вони почали зачитувати ухвалу, жоден з них не дивився мені в очі. Було зрозуміло і без слів, що позов не задовольнять. В мене склалось відчуття, що на суддів хтось натиснув" – пояснив ситуацію пан Максим.

Суд відхилив позов, пояснивши це тим, що пройшов строк позовної давності. Себто з моменту реєстрації Шаталова пройшло більше п'яти днів, а подавати можна було б лише тоді. А тепер мовляв – "хай вісить".


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua