Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

На виборчому окрузі N159 на Сумщині симпатії виборців на боці опозиції та висуванця Партії регіонів


3
Рейтинг
3


Голосов "за"
3

Голосов "против"
0

Наприкінці серпня незалежною соціологічною групою на замовлення кількох різних політсил проведено опитування виборців виборчого округу N159.

На виборчому окрузі N159 на Сумщині симпатії виборців на боці опозиції та висуванця Партії регіонів
У період виборчої кампанії особливо актуальними стають так звані заміри електорального настрою, а простою мовою передвиборчі симпатії громадян, які дають змогу зрозуміти як голосуватимуть виборці, якщо вибори відбуватимуться найближчої неділі. Так, наприкінці серпня незалежною соціологічною групою на замовлення кількох різних політсил проведено опитування виборців виборчого округу N159.

До складу округу входять м.Глухів, Глухівський, Путивльський, Середино-Будський, Ямпільський райони, частини Кролевецького, Конотопського та Шосткинського районів. Опитано 805 чоловік. Дотримана вибірка щодо віку та статі респондентів. Виборцям пропонувалося відповісти на питання щодо підтримки партій та кандидатів по виборчому округу з центром в місті Глухові, які беруть участь у парламентських виборах 28 жовтня 2012 року.

За загальними результатами по округу голоси виборців розподілилися між наступними політичними силами. Перше місце здобула ВО "Батьківщина" з 26 %, друге місце з невеликим відривом у Партії регіонів – 23 %, Комуністична партія отримала 15%, УДАР – 6%, а "Свобода" – 4% підтримки. Інші політичні партії здобули менше 3 відсотків симпатій громадян. Не визначилися зі своїм вибором 21% виборців.

Слід відзначити велику територіальну протяжність округу. Досліджуючи результати опитування по районах констатуємо відмінність настроїв виборців в різних куточках виборчого округу. Наприклад, глухівчани підтримують "Батьківщину" майже в два рази більше, ніж Партію регіонів. Тоді як у Путивльському районі цей результат майже тотожний, але в інший бік. У більшості районів фаворитами підтримки є ВО "Батькіщина" та Партія регіонів, проте чим далі на північ – у Ямпільському, а особливо – Середино-Будському районі, переконливим лідером підтримки є Комуністична партія.

Цікавим є результат дослідження стосовно кандидатів в народні депутати України, які балотуватимуться в окрузі. Фаворитом на кінець серпня є висуванець Партії регіонів Андрій Деркач з 29% симпатій виборців. На другому місці представник об'єднаної опозиції "свободівець" Артем Семеніхін з 22% підтримки. 10% отримав комуніст Віктор Московченко. Інші кандидати здобули менше 4% голосів опитаних. Не визначилися зі своїм вибором більше 30% виборців.

Це високий показник для кандидатів. Третина виборців не бачить гідних осіб, яких можна було б підтримати на виборах. Проте це і не дивно, оскільки основна фаза агіткампанії тільки розпочалася, і люди ще мало обізнані про висуванців. Саме тому чималий рейтинг Артема Семеніхіна, який є уродженцем Конотопа, і досі був невідомий в окрузі, пояснюється симпатіями частини громадян до опозиційних сил і небажанням голосувати за провладного кандидата.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua