Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Кандидат від влади труїть людей, а лікарі відмовляються лікувати


-1
Рейтинг
-1


Голосов "за"
1

Голосов "против"
2

Як повідомляє канал "NewsOne" святкування Петра і Павла на Житомирщині обернулося для мешканців села Журбинці масовим отруєнням.

Кандидат від влади труїть людей, а лікарі відмовляються лікувати
Як повідомляє канал "NewsOne" святкування Петра і Павла на Житомирщині обернулося для мешканців села Журбинці масовим отруєнням.

Увечері 12-го липня до лікарні потрапило 17 осіб. Усі вони побували на святі, де вперше у своєму житті спробували багато різноманітної риби і навіть екзотичні для них морепродукти – мідії. Постачав їх із власного Бердичівського рибопереробного співорганізатор святкування Олександр Ревега.

Спеціальна перевірка МОЗ встановила. Продукти були заражені сальмонелою. Які саме – не уточнюють.

Мешканці ж села певні – виною усьому риба і морепродукти. Мовляв, інші страви готувала жінка, яка не один рік обслуговує всі місцеві хрестини і весілля. Раніше подібного не траплялося, тож до неї – жодних претензій. А постраждалі доводять: саме на святі вони вперше спробували рибну екзотику, зокрема, мідії.

Лікування усі потерпілі оплачували з власної кишені. Обійшлося їм це у сумі від 500-та до півтори тисячі гривень – залежно від тяжкості стану. Але і долікуватися у місцевій лікарні не змогли. Щойно про наслідки організованого святкування Ревегою дізналися журналісти, всіх постраждалих в авральному порядку виписали додому. Хто з лікарів має відповісти за такі дії і чи було це пов'язано із вказівками самого пана Ревеги – буде відомо найближчим часом.

Продовження статті читайте тут.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua