Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Сергій Кравченко: "Кількість зареєстрованих підприємств зменшилась майже на половину"


-1
Рейтинг
-1


Голосов "за"
1

Голосов "против"
2

Голова Правління ВГО "Сила Країни" в інтерв'ю телеканалу "БТБ" розповів про тенденцію розвитку бізнесу за нинішньої влади, а також чому скоротилась кількість зареєстрованих підприємств.

Голова Правління ВГО "Сила Країни" в інтерв'ю телеканалу "БТБ" розповів про тенденцію розвитку бізнесу за нинішньої влади, а також чому скоротилась кількість зареєстрованих підприємств.

Далі наводиться текст інтерв'ю.

1. З приходом нової влади, бізнес-середовище в Україні покращилось чи навпаки?

Можу сказати, що саме за нинішньої влади було прийнято Податковий кодекс України. Зазначений акт розроблявся несистемно і без урахування реалій введення бізнесу, що призвело до неможливості виконання його положень та наявності прогалин і суперечностей. У подальшому до нього вносились зміни, метою яких стало подолання зазначених прогалин. Все це, а також враховуючи незнання підприємцями норм нового акта і відсутність з боку держави роз'яснювальної роботи, призвело до погіршення бізнес-середовища. Проте, із часом підприємці звикнуть до нового законодавства, яке буде удосконалено, що призведе відповідно до покращення бізнес-середовища.

2. З переходом на спрощену систему оподаткування, наскільки виросла кількість зареєстрованих підприємств у цілому?

Спрощена система оподаткування не дуже позитивно вплинула на введення бізнесу, у зв'язку із чим кількість зареєстрованих підприємств зменшилась майже на половину. І я вважаю що така тенденції було тільки зростати у наступні роки, якщо владою не буде вжито конкретних заходів.

Продовження статті читайте тут.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua