Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

"Очистимо країну"


-1
Рейтинг
-1


Голосов "за"
1

Голосов "против"
2

Активісти Кіровоградської обласної організації політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" провели флеш-моб, присвячений двадцять першій річниці Незалежності.

Активісти Кіровоградської обласної організації політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" провели флеш-моб, присвячений двадцять першій річниці Незалежності. Акцію провели в рамках загальноукраїнського проекту "Очистимо країну" сьогодні о 15:30 в Центральному сквері міста Кіровограда.

"Зараз багато хто заявляє, що готовий взяти в свої руки долю усієї країни, але не хоче навести елементарний порядок навколо себе – у своєму місті, селі, на своїй вулиці. Цією акцією ми намагалися розбудити свідомість громадян: не все ще втрачено. Зараз більшість політсил рятують країну на мітингах або у ток-шоу. Але взятися й зробити щось корисне – не для себе, а для усіх – їм чомусь важко. Саме цього потребує наше місто – небайдужості та готовності до будь-якої роботи, якої, завдяки діяльності місцевих "господарників", вистачає"., – заявив один із координаторів акції, кандидат в народні депутати по 99-му виборчому округу Максим Кідрук.

Костянтин Ліщенко, кандидат в народні депутати по 103-му виборчому округу, додає:"Цей флешмоб є символічним: Україна зараз потерпає від безвідповідальності влади, бруду й корупції. Таким способом ми показали, що готові очистити її від цього, працювати на благо нашої держави. Сьогодні ми очистимо від бруду наші вулиці, а 28-го жовтня – ми очистимо владу! Ми усунемо від влади Партію регіонів та її сателітів!".


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua