Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Сергій Кравченко: "Експерти радять українцям вкладати в золото"


3
Рейтинг
3


Голосов "за"
4

Голосов "против"
1

Світову економіку може чекати нова "золота лихоманка" після рішення Китаю в 6 разів збільшити обсяги золота в своїх резервах. У зв'язку з цим аналітики радять українцям вкладати гроші в золоті зливки або монети.

Сергій Кравченко: ''Експерти радять українцям вкладати в золото''
Світову економіку може чекати нова "золота лихоманка" після рішення Китаю в 6 разів збільшити обсяги золота в своїх резервах. У зв'язку з цим аналітики радять українцям вкладати гроші в золоті зливки або монети.

На думку експертів, у довгостроковій перспективі гроші невигідно зберігати в одній валюті, пишуть "Известия в Украине".

"Враховуючи важку ситуацію у світовій економіці і постійні коливання валютних курсів, зараз будь-яка валюта потенційно несе ризики", – вважає виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко. Інтерес Китаю до золота на цьому тлі може спровокувати подорожчання дорогоцінного металу. За прогнозами керівника інформаційно-аналітичного центру FOREX CLUB Миколи Івченка, при середній вартості 1,6 тис. доларів за унцію (ціна на Лондонській біржі станом на 10 серпня) до кінця року унція коштуватиме близько 1,85 тис. Основне ж зростання цін припаде на весну-літо наступного року, коли попит на жовтий метал підігріють промисловість, фармацевтичний і ювелірний бізнес. За словами Івченка, зараз ці галузі у світовій економіці активно не розвиваються, але вже через рік покупців золота у великих обсягах буде набагато більше. Тому вкладати у дорогоцінні зливки українцям вигідно зараз, тільки з тією умовою, що це буде довгострокова інвестиція, розрахована не менше ніж на рік.

Незалежний фінансовий експерт, екс-міністр економіки Віктор Суслов зазначає, що золото, як і всі інструменти інвестування, може дорожчати і дорожчати. "Є одна відмінність: після спаду ціни однозначно підвищуються. Таким чином, середньострокова перспектива (1-3 роки) дає можливість зберегти гроші, а довгострокова (5-7 років) дозволяє їх примножити", – пояснив він. Крім термінів вкладу, є ще один нюанс – це його обсяги.

Продовження статтьі читайте тут.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua