Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

"УДАР" – проти тиску влади на незалежні ЗМІ


-2
Рейтинг
-2


Голосов "за"
1

Голосов "против"
3

9 серпня цього року молодіжним онлайн-журналом "Гречка", який по-суті є єдиним опозиційним медіа-ресурсом регіону, оприлюднена заява про тиск на видання з боку Партії регіонів.

9 серпня цього року молодіжним онлайн-журналом "Гречка", який по-суті є єдиним опозиційним медіа-ресурсом регіону, оприлюднена заява про тиск на видання з боку Партії регіонів.

6 серпня на домашню адресу дизайнера порталу надійшла ухвала Господарського суду Кіровоградської області про порушення провадження у справі N5013/1091/12 за позовом обласної організації Партії регіонів про захист честі, гідності та ділової репутації, спростування недостовірної інформації. Недостовірною інформацією юристи партії влади вважають публікації в "Гречці", що присвячені використанню адміністративного ресурсу згаданою політичною силою.

"Портал "Гречка" є незалежним ресурсом, який в своїй роботі використовує лише достовірну інформацію та перевірені факти. Тому ми не приймаємо жодних закидів і не братимемо участі в ігрищах, запропонованих Партією регіонів. Інакше невдовзі нам та іншим виданням України доведеться спростовувати інформацію про те, що в Україні державна мова – українська, а Тарас Шевченко – великий поет", заявив головний редактор видання Валерій Лебідь.

Кіровоградська обласна організація політичної парті "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" заявляє про свою повну підтримку "Гречці" та вважає неприпустимим тиск на незалежний ЗМІ.

"Ми розцінюємо порушену справу як замах на свободу слова та вважаємо її спробою встановити цензуру в регіональних онлайн-виданнях. Жодна політична сила не може обмежувати право журналіста на гідну і неупереджену роботу" – заявив Максим Кідрук.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua