Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Кіровоградські "УДАРівці" зустрілися з активістами "ЧЕСНО"


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
1

Голосов "против"
1

У Кіровограді, в рамках презентації "Чеснометра", відбулася зустріч лідерів політичних сил області, громадських активістів та преси з координатором Всеукраїнського руху "ЧЕСНО" Олегом Риб

У Кіровограді, в рамках презентації "Чеснометра", відбулася зустріч лідерів політичних сил області, громадських активістів та преси з координатором Всеукраїнського руху "ЧЕСНО" Олегом Рибачуком та обласними представниками цієї кампанії.

На прес-конференції присутніх ознайомили з громадянською позицією "Чесно", було пояснено принципи роботи руху та "критерії доброчесності", за якими відбувається відбір і моніторинг претендентів у "народні обранці". О.Рибачук позиціонує цей проект, що діє з осені минулого року, як об'єднання громадян, головною метою якого є оцінка діяльності не тільки чинних нардепів, а й відповідності вимогам цивілізованої політики кандидатів на майбутніх виборах до Верховної Ради. Критерії "Чеснометра" також будуть задіяні на виборах мера Одеси, що свідчить про їх універсальність. Координатори руху в подальшому планують не лише висвітлювати "громадянське обличчя" того чи того претендента в депутати, але й запровадити громадський контроль над чиновниками усіх рангів: від депутатів, суддів та прокурорів до голів сільрад. Таким чином, гасло руху "Фільтруй Раду!" скоро може перетворитися в "Фільтруй владу!". "Ми прагнемо, щоб люди, які йдуть у владу були чесними і пам'ятали, що свого "Межигір'я" у них не буде", заявив Олег Рибачук.

"Друга хвиля" діяльності "ЧЕСНО", що скоро стартуватиме, буде направлена в першу чергу на розгляд кандидатур, які балотуватимуться до парламенту. Допомагатимуть їм у цьому й самі виборці, стверджують в "ЧЕСНО". Особливо прискіпливо аналітики будуть ставитися до тих політичних сил, які оголосили про свою підтримку руху, і передвиборчим періодом цей контроль аж ніяк не обмежиться.

Виступаючи на прес-конференції, голова обласної організації "УДАРу Віталія Кличка" Анатолій Ревенко висловив свою підтримку діяльності "ЧЕСНО", наголосивши, що "УДАР" – єдина політична сила, що підписала угоду про співпрацю, надавши свої списки для перевірки активістами руху. Анатолій Ревенко також надав свою згоду першим серед потенційних кандидатів в народні депутати від регіону пройти перевірку "Чесно".


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua