Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Список кіровоградських мажоритарників "УДАРу" – молодість перемогла


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
1

Голосов "против"
1

Кілька тижнів тому лідер політичної партії "УДАР" Віталій Кличко оприлюднив список кандидатів від своєї політичної сили по одномандатним округам.

Кілька тижнів тому лідер політичної партії "УДАР" Віталій Кличко оприлюднив список кандидатів від своєї політичної сили по одномандатним округам. Також перелік мажоритарників був переданий на перевірку громадському руху "ЧЕСНО", який займається моніторингом діяльності теперішніх та майбутніх політиків.

Як відомо, на момент передачі документів "ЧЕСНО", по Кіровоградщині мали йти такі кандидати – Максим Кідрук (округ N99), Євген Манженко (округ N100), Галина Кузьменко (округ N101), Віктор Крюков (округ N102) та Костянтин Ліщенко (округ N103).

Всі ці кандидатури, окрім Віктора Крюкова, були підтримані і делегатами Кіровоградської обласної конференції Політичної партії "УДАР Віталія Кличка". Саме його кандидатура викликала масу протестів і незадоволень, і більшість проголосувала проти обрання його кандидатом. Заміною Віктору Крюкову став молодий і амбітний Олександр Мороз.

Окрім вищезазначених процедур, в партії існують ще і внутрішньопартійні праймеріз. Такі праймеріз на національному рівні відбулись по можливих кандидатах на висування у 101 окрузі Галиною Кузьменко і Олегом Діденком. Серед двох майже рівносильних кандидатів, врешті-решт, перевагу було віддано молодшому – Олегу Діденку.

Обидва кандидати, і Мороз, і Діденко готові одразу йти в бій, вони впевнені у своїх силах і почали працювати ще до того, як їх було офіційно висунуто.

Нагадаємо, що кожного кандидата по мажоритарному округу голосували окремо на З'їзді партії, який відбувся 1 серпня. Всі мажоритарники від "УДАРу" отримали майже одноголосну підтримку, після чого виголосили присягу кандидата – "УДАРівця".

Тому проголосований і підтриманий список кандидатів в депутати по одномандатних округах Кіровоградщини від "УДАРу" виглядає так:

· Округ N99 – Максим Кідрук

· Округ N100 – Євген Манженко

· Округ N101 – Олег Діденко

· Округ N102 – Олександр Мороз

· Округ N103 – Костянтин Ліщенко

З наведеного списку можна зробити висновок, що "УДАР" поставив ставку на молодість, амбітність та харизматичність.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua