Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Максим Кідрук: ""УДАР" – єдина європейська сила в Україні"


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
1

Голосов "против"
1

25 липня на сайті "Главрєд" відбувся чат з письменником, кандидатом по 99 округу від партії "УДАР" Максимом Кідруком.

25 липня на сайті "Главрєд" відбувся чат з письменником, кандидатом по 99 округу від партії "УДАР" Максимом Кідруком.

Спілкування в режимі он-лайн тривало більше двох годин. Максим отримав більше сотні запитань. Більшість з них стосувались нещодавнього рішення письменника йти до Верховної Ради та мовного питання.

З запитань, які отримував Максим, можна зробити висновок, що більшість людей позитивно сприйняли новину про його балотування. Кідрук отримав масу слів підтримки на свою адресу, хоча були і відверто негативні і про вокативні питання.

На питання: "Чому саме від "УДАРу" ви вирішили йти до Верховної Ради", Максим відповів, що це саме та сила від якої не соромно балотуватись. ""УДАР" – єдина проєвропейська сила, сила, яка ніде не зганьбила себе. Повірте, що під прапорами жодної іншої політичної сили, я б до парламенту не пішов"

Дуже бурхливою була реакція Максима Кідрука на запитання, що стосувалися мовного закону. "В Україні має бути одна державна мова – українська. Я не чув, щоб комусь забороняли розмовляти російською чи якоюсь іншою мовою. Нещодавно почув класний вислів, що у нас в країні 46 мільйонів язиків, а мова одна".


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua