Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Сергій Кравченко: "Влада Первомайська проти альтернативних джерел води проте ремонтувати водопровід не поспішає"


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
1

Голосов "против"
1

Зараз у Первомайську Миколаївської області воду можна приймати без обмежень із усіх трьох міських водозаборів, але від гіперхлорування там не відмовляються, тому що очищення річки Південний Буг ще не відбулось.

Сергій Кравченко: ''Влада Первомайська проти альтернативних джерел води проте ремонтувати водопровід не поспішає''
Зараз у Первомайську Миколаївської області воду можна приймати без обмежень із усіх трьох міських водозаборів, але від гіперхлорування там не відмовляються, тому що очищення річки Південний Буг ще не відбулось.

Про це повідомив головлікар Первомайської СЕС Михайло Ковальчук, пишуть місцеві друковані ЗМІ.

Нагадаємо, що Всеукраїнська громадська організація "Сила Країни" неодноразово повідомляла про проблеми із водопостачанням у Первомайську.

-У нас сталася біда, і, причому не вперше, і ми не були готові до неї. У нас застаріла технічна підготовка води, на рівні початку 60-х років, коли наша річка відповідала вимогам першої категорії по усім показникам. З тих пір багато чого змінилось, а система розрахована на більш чисту річкову воду, залишилась. Крім того, у нас на основному водопроводі по три-чотири прориви, і це також забруднює воду, – сказав він.

За його слова, звичайно, надлишок хлору у воді не корисний.

-Але ми йдемо на ризик, щоб не допустити масового захворювання населення. Мене зараз турбує вода із наших так званих природних джерел. Деякі городяни вважають, що вони чистіше і цілющі, ніж у водопроводі, і навіть запасаються нею у пляшки. Я б цього не радив. Ці джерела ніхто не контролює. У джерелах, в основному ґрунтові води, а їх чистота і користь змінюються, тому що залежать від кількості опадів, стану навколишнього середовища... – повідомив Ковальчук.

Продовження статті читайте тут.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua