Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

"Чесно фільтруй владу"

| 7.08.2012 18:21

-2
Рейтинг
-2


Голосов "за"
3

Голосов "против"
5

Під таким заголовком пройшла чергова програма ZIK (http://ziktv.com.ua/project/index/36/2982), в якій йшлося про те, хто буде представляти у майбутній ВР виборців по Бродівському виборчому окрузі N119. Чому я звернув на це увагу, бо цее був такий собі знаковий бліц-турнір претендентів на значок нардепа

В передачі брали участь ті, хто найімовірніше представлятиме інтереси мешканців Буського, Радехівського, Бродівського і Кам'янко-Бузького районів у парламенті. Може, це "свободівка" Ірина Сех, чи представник партії "УДАР" Іван Щепанкевич?

А, може, здобути депутатський мандат мають шанси самовисуванець Сергій Сенчук або представник Партії Регіонів Михайло Коб'ялковський?

Більшої сірості ніж всі чотири претенденти трудно собі навіть уявити. Можете переконатися самі, якщо наберетеся терпіння і переглянете в записі цю "часникову" програму Львівської студії.

Аби мені тут не допікали, що я захищаю чиїсь партєйні інтереси, то відразу скажу, що ПР виставила дуже відповідного собі кандидата, який може щось і зробив для свого району і села, але розповісти про це не дав йому Бог ні риторичної вправності, ні полемічного хисту. Тому і дзьобав його безкарно всяк, хто мав до цього охоту, а охоту мали всі. От і сидів, бідолаха, час від часу пробуючи зліпити якусь фразу. Зразу видно, зо це хлоп до роботи, а не до трибуни. Тому на тлі говорунки-"свободівки" паані Сех, він виглядав просто ніяк. Навіть не зміг пояснити за що він любить Бандеру, а просто вертів головою і мов виправдовуючись перед власною жінкою твердив, зо любить і все тут! Стосовно майнових статків, то навіть його опоненти разом з ведучим не могли до нього присікатися.

Зате "бориня за добро і щастя народу" і за сумісництвом "свободівка" пані Сех заливалася соловейком і крутила словесної коломийки так, що і ведучому забила памороки, бо він не звернув уваги. що коли "гонима і переслідувана" пані Сех клялася, що позбулася свого бізнесу, що в умовах, коли її рідний брат і львівський високопосадовець пан Панькевич цей бізнес просто знищили, вона особисто таки потрафила заробити за минулуй рік своїх півмільйона! Видно платять їй нівроку за депутатство в обласній раді! Коли ця пані стогнала над утисками і переслідуваннями. які вона зазнає в рідному і гіперпатріотичному Львові, то хотілося пожаліти небогу і порадити. аби не лізла у це пекло ВР і не наражала себе на таку небезпеку!

Про рещту двох нема що дуже навіть згадувати, бо один гуляє сам по собі, а другий надіється на кличківський "УДАР"...

От спостерігаєш ці пахучі "часникові" передачі і думаєш, чому так стається в житті, що Львівщина, маючи стільки яскравих політиків регіоні, маючи стільки справжніх патріотів, які пройшли тюрми і табори, і ця ж сама "Свобода" висунула примітивну ще одну жИнку-"свободівку", яка є карикатурною пародією на політика! Мені можуть закинути, що, мовляв, потрібно нові чи молоді лиця...Може й так, але ж потрібні власне ЛИЦЯ, а не лицедійськи МАСКИ!

Чому б не запропонувати хоч би Юрію Шухевичу! та за нього проголосували би 100% виборців! Ну і що, що він вже старший пан і незрячий, коли він бачить краще і дальше за багатьох "паньсехів", вся заслуга яких є гасання з групою молодиків для організації "блокад" львівських вулиць проти "злочинного режиму"!

Андрій Сахаров теж був старим і теж не ббув оратором. але слухав його весь світ!

Але в конторі тіпа ОО такі люди не є потрібними, їм потрібні строкаті маріонетки в їх багатосерійних лялькових виставах під назвою боротьби з "режимом".

Мені смішно – з ким збирається йти на рать і перемагати "режим" ВО "Свобода", зі своїми мальованими "блондинками"? Це видно черговий анекдот із серії про них:-))

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua