Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Вадим Колісниченко. Приречений на депутатство

ЗаХар | 31.07.2012 23:35

6
Рейтинг
6


Голосов "за"
6

Голосов "против"
0

Як опозиціонери злили округ без щонаймейшої спроби хоча б імитувати спротив

Вадим Колісниченко. Приречений на депутатство
Чи не найскандальніший депутат-регіонал, автор "мовного закону" мужньо попрохав партію не включати його до списку, а відпустити на мажоритарку, де він в чесній боротьбі доведе власний авторитет у виборців.

Партія погодилась. І довірила Вадиму Васильовичу 225 виборчий округ, тобто Нахімовський і Ленінський райони Севастополя. У змучених насильницькою українізацією мешканців "міста россійської слави" з'явилась можливість віддячити своєму рятивникові.

А що ж Об'єднана опозиція? Певно знайшли йому більш-менш гідного суперника?

Їх кандидат – Юлія Печеніна. Як, Ви не чуло про такого визначного політика? Юлія Миколаївна народилась 26 липня (то це їй подарунок на день народження?) 1982 року в Севастополі. Як справжній патріот України, навчалась в Московській Академії праці та соціальний відносин на факультеті правознавства. Логічно – де ж ще знайомитись з українським законодавством, як не в московському виші? Член "Фронту змін", як громадської організації. Безпартійна. Юристконсультант в штабі об'єднаної опозиції в Севастополі.

Тріпочі, українофобе Колісниченко! Нашого кандидата тобі не збороти!:)

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua