Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Відповідь Анатолію Гриценку

Антон Дмитрієв | 26.07.2012 11:48

-3
Рейтинг
-3


Голосов "за"
0

Голосов "против"
3

Шановний Анатолію Степановичу!

Відповідь Анатолію Гриценку
Я Вас особисто дуже поважаю, але те, що Ви сказали в Івано-Франківську про те, що "самовисуванці, які пройдуть до майбутнього складу Верховної Ради, потім вступатимуть до фракції Партії регіонів" – повна нісенітниця й абсурд!

Згоден, велика частина вчинить саме так, але лише тому, що саме опозиційні сили їм не лишають вибору. Саме опозиція "плюнула" на багатьох самовисуванців і віддала підтримку "грошовим мішкам" і "аксакалам партій", а також тим, хто є керованим і наближеним до лідерів.

Я особисто, до Вашого відома, теж ітиму самовисуванцем, тому що ані у Кличка, ані в "Батьківщини", "Фронту змін" чи навіть "Громадянської позиції" не дослухаються до голосу громадськості. Опозиція фактично "злила" 223 округ Пилипишину і владі, тому що амбіції лідерів вищі, ніж розвиток держави. І коли я із командою запропонував свої послуги опозиційним силам – усі відмовили. Але НІКОГО, підкреслю, НІКОГО досі не спромоглися знайти. А якщо і знайдуть, то, як завжди, якусь "заяложену карту", яку люди вже бачать багато років.

І моя команда, всі мої друзі і колеги були вражені тією впертістю, з якою опозиція відмовилася підтримувати будь-кого із нових облич у 223 окрузі столиці. Їм краще віддати мандати владі, аніж допустити зміну поколінь.

Може це і неприємно чути, але я особисто запропонував Юлії Тимошенко список із 25 мажоритарників по всій Україні – це молоді хлопці і дівчата, нова еліта нації. Але волю Юлії Володимирівни тепер кожен трактує так, як вигідно йому, тому усі вони йтимуть самовисуванцями. Я вам гарантую, що ані я, ані мої колеги і друзі не співпрацюватимуть із Партією регіонів чи її сателітами, але це аж ніяк не заслуга опозиції – це наша принциповість і юнацький максималізм.

Якщо Вам не вистачає рейтингу для списку, або Вам нема чого сказати – не розкидайтеся такими заявами і не узагальнюйте, бо таким чином Ви показуєте, що не знаєте ситуації і, що ще гірше, залишаєте неподобство як є, обмовляючи порядних людей і принижуючи їх, обзиваючи "тушканчиками". Огульне критиканство – не найкраща якість для поважного політика, тим паче, офіцера. Вимагаю від Вас публічного вибачення і обережності у висловлюваннях – Ви ж все-таки не на базарі!

Дякую!

З повагою, Антон Дмитрієв

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua