Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Українці міняють ставлення до росіян


2
Рейтинг
2


Голосов "за"
2

Голосов "против"
0

.

Цікаве свідчення щодо факту суттєвої позитивної зміни ставлення українців до росіян, до москвичів у тому числі, надав (див. тут нижче) шановний Александр Филиппов.

А всякі факти, тим більше як на перший погляд незвичайні факти, дають багато надзвичайно корисної й життєво важливої інформації, в даному випадку про суттєві та дотичні до кожного з нас суспільні процеси.

В даному, зафіксованому в повідомленні шановного Александра Филиппова випадку, ми бачимо, навіть і за найскромнішими оцінками, без жодного перебільшення буквально революційні переміни. І думаю, що наявність цих величезних змін підтвердить кожен нелицемір, якому доводилось брати участь, безпосередню чи опосередковану, в спільних для представників українського і російського народів суспільних процесах. Спільних для нормальних українців і нормальних росіян суспільних процесах, я маю на увазі. А таких, тобто нормальних, на щастя, безперечно що всюди серед усіх людей в усіх народах, у тому числі в українському і російському – величезна більшість.

І не наявності нормальних людським взаємин між українцями та росіянами ми насправді повинні дивуватися, як на мою скромну думку. Дивувати нас має, і завжди повинно було раніше дивувати насправді інше, протилежне – а саме чому, ну чому це досі поміж ніби як нормальних людей існувала якась перешкода для нормальних людських доброзичливих взаємин? І це при тому, що в українському народі одною з визначальних національних рис завжди була саме якраз привітність, доброзичливість, добре ставлення (мова йде, нагадаємо, про спілкування українців з росіянами на українській землі).

А причина для такої ненормальності, вона була. Приємно, чи не так, мати привід говорити про таке в минулому часі? І як це практично завжди буває у подібних випадках, це була підла злочинна зловорожа брехня.

Таку брехню використовують злочинці (люди, які чинять зло іншим людям), щоб нацькувати одних людей на інших. Приклади такої зловорожої брехні на жаль існують не тільки в масштабному суспільному житті, але й і в повсякденній буденності, в побутових чи там у виробничих взаєминах, і не доводиться сумніватися, що з її конкретними випадками доводилось зустрічатись більшості з тих, хто читає ці рядки.

Людина може просто помічати, як здавалося б без жодної на те причини, міняється ставлення інших людей до неї в усе гіршу сторону. Однак причина такої зміни ставлення є, і вона проста й буденна: просто якийсь брехливий злочинець, чи банда брехливих злочинців – які мають засоби поширення своєї злочинної брехні, обливають своєю брехнею, звичайно що поза очі, ту людину, щодо якої у злочинців злочинні наміри. А нормальні люди думають, що та злочинна брехня є правдою і міняють своє ставлення до оббріханої людини.

Аналогічно як і в побуті звичайно що можна сіяти таку ж саму злочинну брехня і між цілими народами, адже це "хліб" злочинців, зцьковувати між собою нормальних людей. І ця московська брехня настільки поширена й так давно поширюється, що буквально на кожному кроці досі доводиться пояснювати, пояснювати і пояснювати (досі здавалося надаремне), що московська банда убивць з одного боку, і з іншого боку москвичі разом з російським народом, це дві не просто зовсім різні, а абсолютно протилежні речі.

І хоча й сьогодні ми можемо бачити всюди навколо, пряму чи опосередковану, дану брехню ототожнення згаданої банди московських убивць, у якої нема ні роду, ні племені, з російським народом, однак видно недаремно говориться, що навіть і дуже тихий голос правди не може не бути чутним кожному. Навіть коли довкола здавалося б усе заглушує суцільна какофонія паскудної брехні з кожного краника, викиду чи витоку московської інфоканалізації.

Сьогодні ця московська брехня ототожнення російського народу з московською бандою убивць почала бути видна, ось у чому річ. А раніше її приймали за чисту монету.

Було: =====: Александр Филиппов 11 июня 2012, 00:14

Сегодндя моя жена приехала из Украины. Ездит она туда каждый год по душевной надобности (в детали не вдаюсь). В этом году была в Киеве и Тернополе на празднике "Братина" 4-го июня. И поразилась резким переменам в настроениях украинцев, особенно, по отношению к русским, и особенно в Тернополе, вотчине бандеровцев. А тут в ГП выскочила очередной бандеровец, которую, судя по-всему, на родине стали плохо слышать. И чего он хочет, чего добивается здесь? Да и здесь его мало кто поймет и услышит.

___

Андрей Иванов 11 июня 2012, 13:44

Что "хорошо" – понятно! Но Александр Филиппов как-то так сказал, что понятно, что не просто хорошо, а как-то... особенно хорошо! Вот про это "особенно" я, собственно, и спрашиваю! Речь идёт про резкие перемены – так вот какие они, эти перемены?

___

Александр Филиппов 11 июня 2012, 14:10

Лично моё мнение. Период становления Украины как государства в основном завершен. Главное для "западенцев" – обеспечить независимость от России. В то же время ясно и то, что без России Украине будет тяжело, да и России без Украины тоже. Ведь столько нас связывает. Вот и меняется настроение не только самого народа, но и верхушки.

:===== http://gidepark.ru/community/90/content/1374611


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua