Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/politics/500d3728d6e5e/

Сергій Кравченко: "Первомайськ потерпає від стихії, а у мера-"регіонала" просять не турбувати рятувальників"

Віктор Вікторович | 23.07.2012 14:36

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Первомайської міської ради Михайло Михайло Бабенчук звернувся до городян з проханням щоб вони не ображались, якщо їхня спроба додзвонитись до рятувальних служб під час нещодавніх аварійних ситуацій, які пов'язані із природною стихією, не увінчалась успіхом.

Сергій Кравченко: ''Первомайськ потерпає від стихії, а у мера-''регіонала'' просять не турбувати рятувальників''
Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Первомайської міської ради Михайло Михайло Бабенчук звернувся до городян з проханням щоб вони не ображались, якщо їхня спроба додзвонитись до рятувальних служб під час нещодавніх аварійних ситуацій, які пов'язані із природною стихією, не увінчалась успіхом. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

-Робити цього не потрібно (дзвонити – ред.), уявіть собі якщо від електрики відключено 6,5 тис. абонементів, це приблизно 20 тис. людей, і якщо кожний при цьому подзвонить, то РЕС, дійсно, відповіді не дасть. – сказав він.

При цьому він розповів як пережило місто Первомайськ негоду останніх тижнів.

Продовження статті читайте тут.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua