Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Голова Правління ВГО "Сила Країни" Сергій Кравченко: "Не рекомендую нести документи в приватні університети"


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
1

Голосов "против"
1

З 2 липня в Україні стартує вступна кампанія. До вибору вищого навчального закладу варто підійти зважено, тому що студентам доведеться провести в них найближчі п'ять років. Куди ж краще подавати документи?

З 2 липня в Україні стартує вступна кампанія. До вибору вищого навчального закладу варто підійти зважено, тому що студентам доведеться провести в них найближчі п'ять років. Куди ж краще подавати документи, а які університети краще обходити стороною? ГолосUA вирішив дізнатися у Сергія Кравченка, кандидата юридичних наук, доцента і автора понад 60 наукових робіт.

-Чим відрізняється вступна кампанія нинішнього року, від вступної кампанії-2011?

-Стало більше абітурієнтів – кількість збільшилася більш ніж на 100 тис. чоловік. Мова йде про 310 тисяч випускників шкіл по Україні, ну і близько 40 тис – це випускники минулих років, які також захочуть спробувати вступити. Конкуренція серед абітурієнтів буде досить високою. І разом з тим буде серйозна конкуренція серед вищих навчальних закладів. У першу чергу почнуть себе активно рекламувати вузи, які не дають якісних знань, а діють за системою супермаркетів.

-Це як?

-Є університети, які створюються винятково для заробляння грошей. Такий ВУЗ не закуповує нову літературу, не наймає фахівців з навчання і відповідно не може дати якісних знань людині. Абітурієнти повинні розуміти, їхні батьки повинні розуміти, що для торгівлі на базарі диплом не потрібний. Диплом – це знання. І якщо ти одержуєш ці знання, то можеш застосувати їх на практиці. Потрібно нести документи в ті університети, де дадуть знання, які можна буде застосовувати. Після закінчення університету випускник повинен бути конкурентоспроможним на ринку праці, і не повинен іти торгувати на базар. Тому до вибору університету потрібно дуже зважено підійти.

-Куди краще не нести документи?

-Я можу назвати більше десятка університетів, але хотів би почати з того, що не рекомендую подавати документи у філії університетів. Вся база перебуває в таких великих містах як Київ, Одеса, Харків, Львів. У філіях неможливо одержати якісні знання. Крім того, практично всі приватні навчальні заклади не дають якісного рівня знань. Приватні ВУЗи діють за принципом заробляння грошей, а не за принципом наукової діяльності. Таким чином, у приватні ВУЗи краще взагалі не нести документів. До речі, з них можна виділити гірші. Наприклад, це Університет "Україна", КРОК, Університет Сучасних Знань (УСЗ), Університет Святої княгині Ольги. Я не розумію, на яких підставах міністерство дало їм акредитацію взагалі.

Продовження статті читайте тут.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua