Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
-1
Рейтинг
-1


Голосов "за"
1

Голосов "против"
2

Комментарии
Vakula   | 11.07.2012 08:49
УКРАЇНОЮ повинні правити тільки УКРАЇНЦІ,,!,

Борімося за національно-пропорційне представництво у всіх ланках влади,,!

УКРАЇНА НЕ СУМУЙ
ЗА "СВОБОДУ" ГОЛОСУЙ,,!,
Львів'янка   | 11.07.2012 10:29
Гарно.
От з друїдами застереження.
Чи не консультувались друїди,у Юлиних пророків, "які царство" Юлі прорікали.
  | 11.07.2012 21:46
А мені вельми подобається, як ці "шарітовські" лікарі приїжджають, побесідують і відїжджають...а хто проводить якісь процедури, хто проводить лікування, чи наша страждалиця вже від доброго німецького слова сил набирається, але єдиний "діагноз". який оприлюдний німецький дохтур, що бАгіні до суду ні ногою! Щось цей дохтур нагадав анекдот, який розповідав нам на лекції вищої математики, блаженної памяті професор Микола Іванович Калиняк, який дуже не любив професорів від медицини Постараюся відворити стилістику Миколи Івановича, ветерана війни. який і в совітські часи читав лекції виключно Українською!
  | 11.07.2012 21:52
Так от – проводить професор від медицини досліди на блосі. Відриває їй одну ножку і командує – скачИ! Блоха скочила...Відриває їй другу ніжку і знову наказу – скачИ! Блоха скочила...Відриває їй всі ніжки і наказує – скачИ! Блоха не ворушиться...І професор від медицини ставить діагноз, що блоха вглохла!
У нашому випадку німецький професор від медицини навіть не зволив нашій бідоласі поставити діагноз! Навіть не зумів переконати її здати аналізи! Але вперто лікує її вже два місяці! Таки мудрим чоловіком був мій Микола Іванович і як фронтовик і людина, яка стратила на війні око, то він би без жодних церемоній поставив би діагноз цьому швабу!
Ігор Бурдяк   | 12.07.2012 10:02
Кр-к:
Це домовленість між державою Україна та клінікою "Шаріте" – або державою Україна та Німеччиною – досягнута в тій ситуації, що пані Тимошенко не довіряє місцевій системі медицини через відомі обставини", – сказав Л.Хармс.

Якщо точніше – то домовленість між Януковичем і Меркель. Здається, унікальна домовленість. Навряд чи є щось подібне в світі. І це в той час, коли з Німеччиною, Меркель треба домовлятися про зовсім інші речі, справді важливі для народу України.

Радив би Вашу анекдототворчість спрямувати в іншому напрямку. А базою може бути народна мудрість: Молодець проти овець, а проти баранця й сам як вівця.
  | 12.07.2012 12:33
Ігор Бурдяк:
Дякую за влучно підказану аналогію, що мова йде про вівцю! От тільки я би додав – про паршиву вівцю, від якої тої парші набралися такі її прихимльники, як Ви! Бо як може колишній голова уряду країни не мати у власній країні ЖОДНОГО лікаря, якому би вАна довіряла? Як може німецький лікар ставити діагноз і "лікувати" без аналіз тої "хворої"? Як може німецький "колега" не поінформувати лікарів лікарні, в якій проводиться "лікування" про стан підопічної? Про те, що Україна теж має повне право не довіряти цьому швабському професору, що він не виконує замовлення Меркель? От доведіть, що ні! Чому у Вас виходить, що не довіряти Українським лікарям це карашо, а німцю нєкарашо?
Ігор Бурдяк   | 12.07.2012 13:02
Кр-к:
Ігор Бурдяк:
Як може німецький "колега" не поінформувати лікарів лікарні, в якій проводиться "лікування" про стан підопічної? Про те, що Україна теж має повне право не довіряти цьому швабському професору, що він не виконує замовлення Меркель? От доведіть, що ні! Чому у Вас виходить, що не довіряти Українським лікарям це карашо, а німцю нєкарашо?
Питання до президента України. Спитайте його, чому він погоджується на роль "вівці".
ЗаХар   | 12.07.2012 22:18
Кр-к:
...Бо як може колишній голова уряду країни не мати у власній країні ЖОДНОГО лікаря, якому би вАна довіряла?... Чому у Вас виходить, що не довіряти Українським лікарям це карашо, а німцю нєкарашо?
Я ще додам. Як вона могла жодного разу не чути піcень В. С. Висоцького? Він ще коли писав: "А медикаментов груды/мы в окно кто не дурак" А вона що? Просто складувала їх, коли вірити нашим найчеснішим лікарям:)