Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Кіровоградщина кримінальна: чи потягне Зраев за собою Ревенко?

Журналист | 14.06.2012 15:42

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
2

Голосов "против"
2

Cлідом за мало кому відомим чиновником, серед фігурантів кримінальної справи про нанесення державі мільйонних збитків може опинитися колишній перший заступник голови Кіровоградської ОДА Анатолій Ревенко.

Кіровоградщина кримінальна: чи потягне Зраев за собою Ревенко?
Майже непоміченим широкою громадськістю пройшло повідомлення електронних ЗМІ Кіровограда про те, що наприкінці травня під суд за кримінальним звинуваченням повинен був відправитися колишній директор регіонального управління "Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву" – за нанесення державі мільйонних збитків. У той же час, слідом за мало кому відомим чиновником, серед фігурантів згаданої кримінальної справи може опинитися колишній перший заступник голови Кіровоградської ОДА Анатолій Ревенко.

Судити директора регіонального управління збираються (за інформацією прокуратури) за те, що свого часу 1,2 млн. бюджетних гривень, виданих за рахунок грошей Фонду у вигляді кредитів, пішли не на будівництво житлового будинку, передбачене договорами, а на приватний об'єкт. Цікаво, що буквально двома місяцями раніше на Олександрійському сайті alnews.com.ua з'явилася стаття під назвою "Як державні мільйони розчинилися в"мутних"будинках Олександрії". У ній теж йдеться про порушення справи обласною прокуратурою, і названі його фігуранти, а саме – колишній директор Кіровоградського регіонального управління "Державного фонду сприянню молодіжному житловому будівництву", олександрієць Ігор Зраев, юрист управління (заарештований разом з керівником), і бухгалтер фонду – "за сумісництвом"дружина Зраева. Здавалося б, при чому тут Анатолій Ревенко?

А ось до чого: в 2009 році в області вибухнув скандал. У розпорядженні редакції інтернет-видання "Весь Кіровоград" опинилась копія договору купівлі-продажу квартири в місті Кіровограді. Згідно з документом, олександрійська фірма ТОВ "Виробничо-комерційна фірма "Шанс" продала Анатолію Ревенко (тоді – в.о. першого заступника голови Кіровоградської ОДА та голові обласної організації партії "Єдиний Центр") двокімнатну квартиру в обласному центрі, по вул. Академіка Корольова, 9, за сміхотворну суму в 70,5 тис. гривень. Для довідки – аналогічне житло в цьому районі тоді продавалося за 30-45 тис. доларів, тобто, приймаючи до уваги курси валют на той час, майже в 4 рази дорожче. Опустимо питання, звідки гроші у державного чиновника обласного масштабу, тим більше, що, за даними "Всього Кіровограда", у власності Ревенко і його родичів у 2009 році вже перебувало кілька квартир в Кіровограді і Києві.

Цікаво інше. Саме олександрійський "Шанс", який продав Анатолію Ревенко квартиру, на той час був підрядником регіонального управління "Державного фонду сприянню молодіжному житловому будівництву". А саме управління очолював саме Ігор Зраев, за інформацією alnews.com.ua – зять одного із співвласників "Шансу".

Більш того, саме Анатолій Ревенко, перебуваючи на посаді першого заступника голови Кіровоградської ОДА, курував діяльність регіонального управління "Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву". Якраз тоді, коли його керівник, якщо вірити прокуратурі, провертав схеми з бюджетними грошима.

А тепер увага, питання: так за що чиновник отримав "знижку" в 110-200 тис. грн. на купівлю квартири від фірми-підрядника структури, куратором якої він був, та через яку реалізовувались протизаконні оборудки?

Пошуком відповіді на це питання цілком можуть зайнятися та ж прокуратура або УБОЗ, співробітники якого проводили досудове слідство. Та й під час опитування Зраева в судовому засіданні може випливти чимало цікавого. І те, що Анатолій Ревенко цілком може претендувати на процесуальний статус під час розгляду справи, сумнівів майже не викликає.Довідка: Анатолій Ревенко – уродженець с. Княжичі Броварського р-ну Київської області. У радянські роки працював у низці вузів викладачем політичної економії. Політичну кар'єру починав в 1990-х в "Народному Русі України", очолював Кіровоградську обласну організацію партії. Пізніше керував місцевими організаціями партій "Наша Україна" і "Єдиний Центр". Перед початком кампанії по виборах депутатів ВРУ 2012 примкнув до партії "УДАР Віталія Кличка", очоливши її регіональну організацію. Займав ряд постів у виконавчій владі та державних органах: у 1996-1998 рр. – заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації з питань економіки, бюджету і фінансів, у 1998-2004 – голова Кіровоградського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, з 2005 по 2008 рік – перший заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації, з вересня 2009 року незначний час виконував обов'язки першого заступника голови обласної державної адміністрації.


Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua