Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

"УДАРівці" на Кіровоградщині перейшли рубіж у дві тисячі


-2
Рейтинг
-2


Голосов "за"
1

Голосов "против"
3

В травні 2012 року завершилось створення районних організацій політичної партії "УДАР Віталія Кличка" на Кіровоградщині.

В травні 2012 року завершилось створення районних організацій політичної партії "УДАР Віталія Кличка" на Кіровоградщині. Відтепер, поряд з вже плідно і давно діючими організаціями, починає працювати новостворена Знамянська районна організація. "Нарешті ми представлені у всіх районах області. Тепер ми почнемо працювати ще краще, адже наша структура охоплює всю Кіровоградщину. В нас, окрім районних та міських, створено більше 200 первинних організацій. А це означає, що в "УДАР" люди вірять, що в нашої політичної сили є майбутнє. Ми пропонуємо нову якість політики, а наш лідер Віталій Кличко уособлює собою

найкращі якості для політика і саме він здатен вести нашу країну до Європи" – прокоментував подію голова Кіровоградської обласної організації партії "УДАР" Анатолій Ревенко.

Також, Кіровоградська обласна організація може пишатись тим, що кількість її членів перевищує дві тисячі. І це лише початок. "Ми почали працювати в області сім місяців тому. І вже маємо таку кількість членів. Це і є наша відповідь всім скептикам, які не вірили в наші сили і можливості. З кожним днем наші ряди все ширшають, до нас приєднуються люди, ми викликаємо довіру. Наші рейтинги зростають і ми впевнені, що така тенденція збережеться і надалі." – наголосив Анатолій Ревенко.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua