Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
освітлення   КІровоград   влада   УДАР

А світло де?


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
1

Голосов "против"
1

Не секрет, що прогулянка вулицями нашого міста в темний час доби, а особливо у віддалених від центральної частини районах, досить часто перетворюється на такий собі "квест" з подоланнями "особливо небезпечних зон".

Не секрет, що прогулянка вулицями нашого міста в темний час доби, а особливо у віддалених від центральної частини районах, досить часто перетворюється на такий собі "квест" з подоланнями "особливо небезпечних зон".

Можна було б довго шукати причини ситуації що склалася, але, безперечно, однією з найґрунтовніших причин не вельми безпечного пересування вулицями Кіровограду є тотальна відсутність зовнішнього освітлення. Тривалий час ця тема обговорювалася у високих кабінетах як міської так і обласної ради, зокрема, до вирішення цієї, без перебільшення, ґрунтовної проблеми долучився й перший заступник голови Кіровоградської обласної ради Олександр Шаталов.

І ось на початку 2008 року на розгляд однієї з сесій Кіровоградської міської ради було винесено питання "Про затвердження Програми відновлення зовнішнього освітлення в місті Кіровограді 2012 – 2015 роки". Запропонована програма містила досить багато позитивних моментів, зокрема, перелік вулиць на яких протягом зазначеного терміну мали б відновити зовнішнє освітлення із зазначенням конкретних термінів виконання робіт. Під час сесії за пропозицією депутатів дане питання було зняте з розгляду і відправлене на доопрацювання, де знаходиться й донині.

Ситуацію що склалася коментує голова виконкому Кіровоградської міської організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Костянтин Поляков: "У кінці березня – на початку квітня, я мав приватну розмову з Олександром Шаталовим щодо перспектив відновлення зовнішнього освітлення в місті Кіровограді. Під час цієї розмови Олександр Сергійович зазначив, що на вирішення даної проблеми місту Кіровограду вже виділено більше 3 мільйонів гривень і щойно Кіровоградська міська рада затвердить перелік конкретних об'єктів на яких будуть проводитися роботи – розпочнеться активний процес відновлення зовнішнього освітлення в місті. Нажаль, станом на початок червня процес вирішення даної проблеми загубився в кулуарних кабінетах Кіровоградської міської ради. Звідси напрошується логічний висновок: для місцевих очільників набагато важливіше пропіаритись за державні кошти на посадці чорнобривців, аніж вирішити нагальну проблему мешканців міста".


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua