Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Анатолій Мельник   бригада швидкої   відсутність необхідних ліків   дефіцит ліків   Микола Кур'янов   наказ МОЗ N500   служба екстреної медичної допомоги

Лікар швидкої Кур'янов заявляє про неналежне матеріальне-технічне забезпечення служби екстреної медичної допомоги


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
1

Голосов "против"
1

Лікар швидкої медичної допомоги Микола Кур'янов заявляє про неналежне матеріальне-технічне забезпечення служби екстреної медичної допомоги, що призводить до загибелі людей, повідомляє "Спротив".Лікар швидкої медичної допомоги Микола Кур'янов заявляє про неналежне матеріальне-технічне забезпечення служби екстреної медичної допомоги, що призводить до загибелі людей, повідомляє "Спротив".

За його словами, 30 травня 2012 року у столиці ще одну людину не вдалось врятувати через застаріле обладнання та відсутність необхідних ліків у бригади швидкої.

М.Кур'янов покладає відповідальність за це на Мінздрав. До речі, лікар вже подав скаргу прокурору міста Києва Анатолію Мельнику.

За словами М.Кур'янова, порушується наказ МОЗ N500 "Про заходи щодо удосконалення надання екстреної медичної допомоги населенню в Україні", оскільки устаткування недостатнє, а наявне є застарілим (дихальна апаратура, електрокардіографи, засоби зв'язку, комп'ютерні системи тощо), наявний постійний дефіцит ліків та виробів медичного призначення, а також постійні побори.

М.Кур'янов готовий дати додаткові пояснення та уточнення стосовно своєї скраги до прокуратури і проситиме вжити заходів для припинення порушення законів та прав людей (їхньої загибелі), зобов'язати компетентні органи провести експертизу санітарних автомобілів та зняти з експлуатації неприйнятні, забезпечити належне оснащення мобільних бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua