Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
3
Рейтинг
3


Голосов "за"
3

Голосов "против"
0

Кличко посперечався з Герман на очах у європейських політиків

Ігор Бурдяк | 2.06.2012 08:15
За словами Кличка, найвища цінність у Європі – це людина, натомість в Україні – гроші, за які можна купити будь-яке судове рішення. З такими цінностями, наголошував він, в України немає майбутнього. Українська боротьба з корупцією, іронізував Кличко, нагадує боротьбу бджіл за бочку меду.
Комментарии
  | 2.06.2012 13:39
А я хочу звернути увагу на слова Кваснєвського, особливо "що ситуація України драматична. Вперше, каже він, за останні 20 років питання подальшої долі української держави стоїть настільки гостро. Україна опинился на узбіччі зацікавлень європейських політиків"
І далі аналізує, що причиною цього є 3 фактори: 1- глобальна криза і криза ЄС, 2- тиск путінської РФ і 3- процеси в Україні...Але чомусь всі у Вроцлаві заходилися мусолити лише "третій" фактор ніби перші два є такими собі нічого не вартими! А якраз перший і є визначальним і ми в цьому переконалися не один раз, хоч би на Бухарестському саміті! Наш "третій" фактор є лише зачіпкою виправдати недолугість першого і другого!
  | 2.06.2012 13:44
Кличко молодець і свою справу робить справно. Я слухав його інтервю минулого тижня у Кісєльова і треба віддати йому належне, що з інтелектуальної точки зору він стоїть набагато вище за всіх цих решта нац-дєм і нац-патр "сил". І тут його порівняння з боротьбою бджіл є абсолютно адекватним! Я би правда уточнив, що бджіл з трутнями, бо бджоли хоч цей мід приносять і здобувають, а ці наші "патрійотичні" трутні лиже з агромною ложкою рвуться до цього медку і дуже "гудуть" і гадять де можуть!
Ігор Бурдяк   | 2.06.2012 15:51
Кр-к:
...бджоли хоч цей мід приносять і здобувають, а ці наші "патрійотичні" трутні лиже з агромною ложкою рвуться до цього медку і дуже "гудуть" і гадять де можуть!
Дослівно так:
Українська боротьба з корупцією, іронізував Кличко, нагадує боротьбу бджіл за бочку меду.
  | 2.06.2012 16:08
[BБурдяк:
]Дослівно так:
Українська боротьба з корупцією, іронізував Кличко, нагадує боротьбу бджіл за бочку меду.
Я ж написав, що це моє уточнення, бо що для нашого "вулика" крім паплюження привнесли ці трутні? Вони як і годиться трутням тільки голосно гудуть! Порівняйте навіть як цю "тисячу" люди гідно і без істерик отримуть зараз і як це було "за Йулі"! Так само і у Львові з підготовкою до Євро! Та ці патрійоти навіть маршруткам не можуть змінити з толком маршрути! А от в частині "погудіти", поганяти з плакатами, проверещати ганьба тим, хто приніс місту таку прекрасну подію, то на це вАни майстри! А вирішити проблему зі сміттям, то треба кликати видно знову дАнєцкіх!
Ігор Бурдяк   | 2.06.2012 16:42
Кр-к:
Кличко Ваше уточнення не сприймає, бо він не хоче належати до трутнів. А тому зробив акцент на боротьбі з корупцією. Відомо, хто бореться у нас з корупцією: той, хто її очолює. Опозиція можливо теж бере участь в корупційних діях. Але лише в якості "хабародавця". Тобто того, хто наповнює бочку.
Самые комментируемые
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua