Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

З інтерв"ю Мустафи Джемілєва на Уніані

Никита | 31.05.2012 15:23

1
Рейтинг
1


Голосов "за"
3

Голосов "против"
2

30.05.2012 було опубліковано інтерв"ю лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва. Серед інших запитань там висвілюється й таке: як кримські татари вибирають собі союзників і чи могли б вони піти на вибори з ПР?
Відповідаючи на це запитання, Мустафа-ефенді згадав вибори-2010:


З інтерв''ю Мустафи Джемілєва на Уніані
"Ми коли визначалися, кого підтримувати на президентських виборах, відправляли кандидатам свої листи з запитаннями, там було близько десяти питань на різні теми. Зокрема, і щодо рішення проблем кримських татар. Нас цікавило ставлення кандидатів у президенти до перспектив євроатлантичної інтеграції, наявності іноземної військової бази на нашій території.

Янукович взагалі нам не відповів, а в кулуарах люди з його оточення мені пояснили: "Якщо ми відповімо так, як ви хочете, ми здобудемо ваші голоси, але втратимо голоси росіян. Тому й не відповідаємо".

Юлія Тимошенко відповіла нам. Щоправда, в дещо дивній формі. Вона сказала, що, наприклад, питання про іноземну військову базу буде вирішуватися в дусі братських відносин з Росією і відповідно до Конституції України. Але це дві взаємовиключні речі. Оскільки, якщо виходити з Конституції, то іноземних військових баз на нашій території не повинно бути. А, якщо виходити з міркувань братських відносин з Росією та її стратегічних інтересів, то Крим їй треба було б віддати..."

Джерело http://www.unian.ua/news/506459-mustafa-djemilev-na-rozkol-krimskih-tatar-pratsyuyut-i-spetsslujbi-rf-i-ukrajinska-vlada.htmlКомментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua