Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Віталій Кличко відвідав Знам'янку


1
Рейтинг
1


Голосов "за"
1

Голосов "против"
0

29 травня 2012 року у Знам'янку з візитом завітав Герой України, чемпіон світу з боксу, лідер політичної партії "УДАР" Віталій Кличко.

29 травня 2012 року у Знам'янку з візитом завітав Герой України, чемпіон світу з боксу, лідер політичної партії "УДАР" Віталій Кличко.

Віталій Володимирович зустрівся з мешканцями Знам'янки та району в Будинку культури. Лідер "УДАРу" розповів про своє дитинство, про те, як він тільки починав боксерську кар'єру, про перешкоди і труднощі, які зустріли його на шляху до втілення мрій. Віталій зосередив свою увагу і на політичній програмі партії "УДАР". Він розповів про принципи формування списку, про висунення мажоритарників, про засади співпраці з "об'єднанню" опозицією. В другій частині зустрічі гості заходу задавали питання лідеру. Питання стосувались його дитинства, спортивної кар'єри, а також актуальних і болючих питань, які турбують мешканців Знам'янки.

Після зустрічі всі охочі мали змогу сфотографуватися та отримати автограф від лідера партії "УДАР" Віталія Кличка.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua