Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Віталій Кличко зустрівся з мешканцями Олександрійщини


1
Рейтинг
1


Голосов "за"
1

Голосов "против"
0

29 травня 2012 року до Олександрії з візитом завітав Герой України, чемпіон світу з боксу, лідер політичної партії "УДАР" Віталій Кличко.

29 травня 2012 року до Олександрії з візитом завітав Герой України, чемпіон світу з боксу, лідер політичної партії "УДАР" Віталій Кличко.

Не дивлячись на те, що в цей же день в місті перебував губернатор Сергій Ларін, який представляв свою програму "Центральний регіон – 2015" і те, що на підприємствах було заборонено йти на зустріч з лідером опозиційної політичної сили, зала була переповнена.

Побачитись з Віталієм Володимировичем прийшли понад тисяча мешканців Олександрії та району.

Зустріч пройшла в теплій, майже дружній атмосфері. Віталій розповідав про початок своєї спортивної кар'єри, про те що спонукало його піти в політику. "Я зрозумів, що тільки нові обличчя здатні змінити систему, покращити ситуацію в державі. Але я не бачив себе в жодній з існуючих політичних сил, які сотні разів були у владі, і в опозиції. Тому було створено нову партію, яка отримала коротку і яскраву назву "УДАР". Ми – партія нового зразка".

Також Пан Кличко розповів про досвід інших країн в подоланні кризи. І висловив сподівання, що Україна зможе за короткий термін позбавитись від корупції, політичних репресій та соціальних проблем".

Після зустрічі всі охочі мали змогу сфотографуватися та отримати автограф від живої легенди світового спорту, політика, лідера партії "УДАР" Віталія Кличка.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua