Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Віталій Кличко відвідав Кіровоград


1
Рейтинг
1


Голосов "за"
1

Голосов "против"
0

28 травня 2012 року місто Кіровоград з візитом відвідав Герой України, чемпіон світу з боксу, лідер політичної партії "УДАР" Віталій Кличко.

28 травня 2012 року місто Кіровоград з візитом відвідав Герой України, чемпіон світу з боксу, лідер політичної партії "УДАР" Віталій Кличко.

Зранку Віталій Володимирович зустрівся зі студентами Кіровоградського педагогічного університету. Лідер "УДАРу" розповів про своє дитинство, про те, як він тільки починав боксерську кар'єру, про перешкоди і труднощі, які зустріли його на шляху до втілення мрій. Студенти мали змогу задавати питання легенді українського спорту, на які Віталій відповідав щиро, не приховуючи жодних подробиць. Говорили і про спорт, і про особисте життя, і звичайно про політику.

Наступним пунктом програми була прес-конференція в Кіровоградському Прес-клубі. Зала була заповнена журналістами. Після заходу Віталій відмітив гарний рівень обізнаності кіровоградських журналістів в політичній ситуації, а також наголосив, що питання були гострими, але ніхто не переходив меж пристойності.

Також Віталій мав запис в передачі "Наодинці з усіма" і ексклюзивне інтерв'ю для газети "Україна Центр".

Наостанок, Пан Кличко зустрівся з мешканцями міста в Кібернетико-технічному коледжі. На цьому заході Віталій зосередив свою увагу на політичній програмі партії "УДАР". Він розповів про принципи формування списку, про висунення мажоритарників, про засади співпраці з "об'єднанню" опозицією. Друга частина зустрічі пройшла у форматі "живого" спілкування. Багато питань стосувалося землі. "Земля має належати українському народу. Країна має мати сильне земельне законодавство, яким буде захищена кожна сотка нашої землі" – наголосив лідер партії "УДАР". Другим питанням, яке дуже хвилювало гостей заходу, було питання мови. Віталій Володимирович заявив, що питання мови штучно підіймається деякими політиками перед виборами, для того щоб заробити чергові бонуси. "Політики, які здобувають собі дешевий авторитет на питаннях, які розколюють Україну, приречені на забуття. В Україні має бути єдина державна мова – українська" – заявив Віталій Кличко.

Після зустрічі всі охочі мали змогу сфотографуватися та отримати автограф від живої легенди світового спорту, політика, лідера партії "УДАР" Віталія Кличка.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua