Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Василь Гацько   Вахтанг Кіпіані   вибори   Демократичний Альянс   підтримка   Єгор Соболєв

Скільки коштує довіра?

Сидоров Юрій | 16.05.2012 02:49

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
1

Голосов "против"
1

Чергові вибори знову перетворюються на рекламні змагання. Та, як довели українські реалії, якість політика від рекламної активності не залежить.

Що можна зробити для майбутнього країни? Для більшості відповідь буде очевидною – нічого. Дійсно, в свідомості наших громадян закріпився стереотип, що маленька людина не може нічого змінити. Тож не дивно, що символом сучасної українського політики стало розкішне авто одного з німецьких автовиробників. Оптимально, щоб це авто супроводжувало побільше охорони. І так пересуваються наші можновладці від одного покращення життя до іншого. Це стало тенденцією як для провладних так і опозиційних політичних сил. Зрідка, раз в кілька років, їхнє "монотонне" життя розбавляє народне волевиявлення. Розбавляє їхнє життя, але стає проблемою для життя народного. За кого проголосувати? Тут на допомогу прийде телебачення з вісткою, що Кандидат N заявив...Заявив про необхідність змін, про важливість реформування всіх галузей, перебуваючи на одному із заводів. Заявив, що студентство – це майбутнє України, заявив, що мова повинна бути одна, президент гарним, а пшениця колоситься в полі. І все це так гарно звучить, що вже й ковбасу без м'яса їсти веселіше. Адже ось воно, довгоочікуване покращення. За бугром, за ще одним бугром, тобто вибором. І дарма, що з першого разу не вдалося, то у всьому винна міністерська посада, в якій замало повноважень.

Звісно повинна бути особиста відповідальність. Але перед ким? Коли без сотні-другої рекламних площин боїшся поткнутися до електорату, тоді і стає в нагоді олігарх. А з багатим спонсором ой як легко стає вступати в політичну боротьбу. То дарма, що він потім виставить рахунок – при владі відіб'ють вкладене. А народ? А народний гнів виллється в банальне "Ай-ай-ай", яке можна компенсувати черговою заявою на вільному та незалежному шоу Савіка Шустера.

І хоч у Вас цей самий автомобіль німецької марки, заради якого ви не спали ночей, це не звільняє від все тієї ж народної проблеми. Автомобіль то німецький, а дороги українські.

Втім, зміни в країні робити можна. І для цього не важливі гроші та посади. Головне мати бажання та віру в перемогу. Дарма, що молодий вік – за роки роботи "досвідчених професіоналів" позитивні зміни відчули лише ті ж професіонали. Звісно інколи важливі й гроші. Важливі, коли владна верхівка встановлює штучні бар'єри для ідейних людей. Та це не проблема, якщо попросити допомоги в таких же простих громадян.Ну а як, щодо відповідальності? Двадцять гривень мізерна сума в наші часи. Але кожна двадцятка втілює надію, надію в молодих хлопців та дівчат. З кожною двадцяткою ти розумієш, що зворотнього шляху не має. За кожну гривню ти стаєш відповідальним та підконтрольним. Звісно від спонсора можна заховатися. Від одного. А від мільйона?


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua