Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Діагноз Україні: авторитарна демократія

Сидоров Юрій | 8.05.2012 13:26

4
Рейтинг
4


Голосов "за"
4

Голосов "против"
0

Влада вирішила ліквідувати політичну партію "Демократичний Альянс"

Діагноз Україні: авторитарна демократія
Всі крадуть. Саме так найчастіше характеризують Україну самі ж українці. Думка, що необхідне це твердження міняти в думках пересічного громадянина наперед виглядає абсурдною: "Навіщо, і я трішки вкраду, так і протягнемо якось". Трапляються окремі оазиси розуміння, що зміни потрібні. Але в навздогін приходить впевненість, що нічого змінити не можна. Намагання ж щось змінити розбивається об стіну нерозуміння спів громадян. А скоріше об стіну жалю. Жалю до кожного українця. Жалю через те, що його кожного дня хтось обдурює, що перед кожними виборами обіцяють покращення вже сьогодні, а покращення відбувається у окремих наближених осіб.

Вже нікого не здивуєш, що керівництво Національної (читай народної) акціонерної компанії "Нафтогаз" їздить на Mercedes, снідає дерунами з червоної ікрою та запиває все це Hennessy. Дійсно, якби компанія була б успішною то нічим. А якщо вона має сукупний борг в понад 121 млрд. грн? Для компенсації цих боргів систематично відбуваються фінансові вливання з державного бюджету.

Дивує інше – що хтось хоче контролювати діяльність компанії та витрачання щорічно 80 млрд. в рамках державних закупівель. Контролювати та карати винних в бездарній розтраті коштів. Так, з березня 2012 року Демократичний Альянс веде боротьбу з корупцією в Нафтогазі, зокрема, вимагає опублікувати план державних закупівель. 26 квітня активісти партії встановили памятник корупції в Нафтогазі "Золотий Унітаз". 20 квітня під стінами НАК Нафтогаз активісти партії Демократичний Альянс провели лежачий протест проти корупції на підприємстві. 6 квітня партія Демократичний Альянс подала близько 20 заяв про злочини в Нафтогазі до Прокуратури. 30 березня під стінами НАК Нафтогаз Політична партія Демократичний Альянс організувала протест проти масштабної корупції та зловживань в компанії. При спробі розгорнути табір міліція застосувала до демонстрантів силу.

Від такої уваги до дії газових чиновників, останні звісно вже обачніше витрачають кошти. Але план державних закупівель оприлюднити відмовляються. А юридична відповідь на дії Демократичного Альянсу пролунала з іншої сторони. Державна реєстраційна служба надіслала на адресу партії лист, де зазначила, що готує документи для суду про ліквідацію Демократичного Альянсу у зв'язку з порушенням процедур реєстрації.Чиновники стверджують, що на протязі 6 місяців, після реєстрації партії не було створено достатньої кількості регіональних структур. Втім, станом на 07.03.2012, коли минуло 6 місяців з моменту реєстрації Демальянсу було створено і зареєстровано 15 обласних організацій – 14 обласних + Київська міська, чим виконано вимоги ч. 6 ст. 11 Закону України "Про політичні партії", оскільки відповідно до п. 1 резолютивної частини рішення Конституційного Суду України від 16.10.2007 N9-рп/2007 обов'язком кожної політичної партії є забезпечити утворення та реєстрацію своїх обласних і прирівняних до них партійних організацій не менш як у чотирнадцяти адміністративно-територіальних одиницях України з перелічених у частині другій статті 133 Конституції України. Підтвердження цьому можна подивитися у відповідному альбомі на Facebook. Севастополь і АРК не мають особливого статусу і тому реєструвати саме там партійні організації не обов'язково.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua