Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Кличко   Ревенко   УДАР   Кіровоград   Бій за Україну

Прес-конференція Анатолія Ревенка


-2
Рейтинг
-2


Голосов "за"
2

Голосов "против"
4

Прес-конференція голови Кіровоградської обласної організації
Політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Анатолія Ревенка


Прес-конференція Анатолія Ревенка
Сьогодні, 4 травня 2012 року, об 11 годині, за адресою вул.Чорновола 2в, відбулася прес-конференція Анатолія Ревенка. На прес-конференції були оголошені рішення 9-го З'їзду Партії "УДАР Віталія Кличка".

Виборча стратегія партії отримала назву "Бій за Україну". А новостворений центральний виборчий штаб "УДАРу" очолив заступник голови партії Віталій Ковальчук.

"Бій за Україну – це, зокрема, боротьба із всеохоплюючою корупцією, яка стримує розвиток країни та веде до бідності, це наближення стандартів життя до європейських стандартів, це інтеграція України у євроспільноту, постійний діалог із суспільством, розбудова конкурентної економіки, рівні права для бізнесу, спрощення системи оподаткування, докорінне оновлення судової та правоохоронної систем" – заявив голова Кіровоградської організації партії "УДАР" Анатолій Ревенко.

Для виконання цих завдань партія висуватиме своїх представників на вибори до Верховної Ради України, які відбудуться у жовтні – щоб змінити владу і у складі нової, демократичної команди здійснити в Україні необхідні перетворення

Учасники партійного з'їзду вирішили, що "УДАР" братиме участь у перегонах самостійно, після чого у новоствореному парламенті приєднається до демократичних сил.

"Щодо виборів у одномандатних округах, то в нашій партії цілком підтримують принцип "один округ – один кандидат вiд опозицiї", однак обирати єдиного опозиційного представника повинні не партійні лідери, а громада" – наголосив Анатолій Ревенко.

Особливу увагу "УДАР" приділяє роботі із молоддю – надією України. Для того, щоб підвищити організаційний рівень співпраці з молодіжними організаціями, щоб зробити спілкування із молодими людьми більш інтенсивним, у партії створено Молодіжне крило "УДАРу".


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua